Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 hónapja beszélgetek. Nagyon jól kijövünk,mindig találkozni akart velem és én is vele ,de mindig lemondta a találkát aznap mikor megbeszeltük. Ez kb.már 5x fordult elő. Egyszer találkoztunk ,de került ,miközben facen beszeltünk.Nem értem őt,mert azt irja ,hogy szeret ,meg milyen jó lenne ,ha velem lehetne meg stb.Annak ellenére ,hogy nagyon tetszik nekem sokszor elegem lett és le akartam zárni,de mindig irt és egyszerűen képtelen vagyok túllépni.Annyira édes dolgokat ír,hogy nem tudok elszakadni tőle,hiába tudom ,hogy nem lesz semmi,de néha már kicsit fura ,mert szokott célozni dolgokra mostanában egyre többször ...mit kéne csinálnom?16/L

2015. jan. 2. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hatha nem is ugy kezdemenyezel ,akkor kerdezd meg ,hogy miert csak facen megy a dolog. Meg hogy miert hulyit teged. Neha engem is osszezavar a baratom es ilyenkor rakerdezek. Mond meg nyugodtan te is neki. Nem lesz semmi baj. :)
2015. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én már csak a fiú miatt is megtenném, amit leírtam a 6-os hozzászólásomban. Örökké nem maradhat ilyen beszari. Tudom, fiatal még, de ideje lassan megtanulni, hogy az élet nehéz játék, és felelősséget kell tanulnia, főleg egy kapcsolatban. Ha ilyen önbizalomhiányos marad, nem fog kelleni senkinek sem, ráadásul ez nem csak kapcsolatban lehet hátulütő, hanem a mindennapokban is. Az iskolában nem szokták őt kifogni, megalázni?


Röviden, ha ilyen anyám asszony katonája marad, abból sok jó nem fog kisülni, ami a jövőjét illeti. Ne miattad változzon meg, hanem önmaga miatt. Én ezt is elmondanám neki.


Kérdező, most úgy őszintén, tegyük fel, hogy már felnőtt emberek vagytok. Te férfiként tudnál rá tekinteni?


17/L

2015. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem akkor egyből elkezd bunkóskodni...és akkor azt mondja hagyjuk az egeszet...nem is irok neki,csakhogy o 1 vagy 2 nap mulva mindig ir..
2015. jan. 2. 20:39
 14/23 A kérdező kommentje:
12-es kérdező: Ezaz ,hogy 17 éves és ezt csinálja :D És nem az a kis "nyomi"..elég jól néz ki és sok lány odáig van érte ..mostanában sokszor szokott célozgatni és nem egyszer cukkolt már ,hogy én "kislány" vagyok..nagyon idegesito néha...nem mindig ilyen ,de néha feltudnám pofozni..
2015. jan. 2. 20:42
 15/23 anonim ***** válasza:
Na akkor felteszem neked is a nagy kérdést: te szíved szerint mit tennél?
2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom,hogy hagynom kéne,mert nem érdemli meg ,hogy így szeresse valaki..de nem megy ,ahányszor úgy vagyok vele ,hogy hagyom az egészet ,legbelül tudom,hogy nincs vége és nehany nap mulva megint ir..egyszeruen nem tudok tole elszakadni..szeretem..és ő ezt kihasznalja.
2015. jan. 2. 20:46
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ki akarna használni már régen találkoztatok volna.
2015. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De azt is kihasznalhatja,hogy hiaba mondja le vagy csinal barmit,nem haragszom meg ra..
2015. jan. 2. 20:51
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor élvezd, ahogy továbbra is kihasznál. Szívből kívánom, hogy légy boldog így.


17/L

2015. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! 11-es valaszolo vagyok. Teljesen aterzem a helyzetedet,mert pont ugyanigy vagyok a baratommal. O is kihasznalja hogy annyira szeretgetem,de tudom hogy o is csak neha kicsit hanyagol. Amugy ha nem irsz neki es tenyleg ir neked magatol 1-2 mulva,akkor biztos erez valamit es nem akar jatszani veled. Lehet hogy neki csak ilyen a termeszete. De szerintem barmennyire is bunkozni fog veled ,beszelj vele ,mert tudom milyen erzes...neha en is attol felek ha felhozom neki,akkor bunkozni fog,neha ugy is van,de ha szeret ,akkor ugysem fejezi be veled. Ha igen,akkor nem fogja sokaig birni.:) Sok sikert!
2015. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!