Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 hónapja beszélgetek. Nagyon jól kijövünk,mindig találkozni akart velem és én is vele ,de mindig lemondta a találkát aznap mikor megbeszeltük. Ez kb.már 5x fordult elő. Egyszer találkoztunk ,de került ,miközben facen beszeltünk.Nem értem őt,mert azt irja ,hogy szeret ,meg milyen jó lenne ,ha velem lehetne meg stb.Annak ellenére ,hogy nagyon tetszik nekem sokszor elegem lett és le akartam zárni,de mindig irt és egyszerűen képtelen vagyok túllépni.Annyira édes dolgokat ír,hogy nem tudok elszakadni tőle,hiába tudom ,hogy nem lesz semmi,de néha már kicsit fura ,mert szokott célozni dolgokra mostanában egyre többször ...mit kéne csinálnom?16/L

2015. jan. 2. 20:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor volt már ,hogy ő irt valami random szoveget napokkal később :)Majd elválik ! Köszönöm szépen !:)
2015. jan. 2. 21:39
 22/23 anonim válasza:
Nagyon szivesen! :) Es ne felj,ha tenyleg erez valamit,akkor keresni fog. Ha nem,akkor jobbat erdemelsz! ;)
2015. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Annyira jó érzés ,hogy valaki segíteni próbál és nem csak leszól! Tényleg köszönöm!<3
2015. jan. 2. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!