Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog valaha múlni a bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog valaha múlni a bizalmatlanság?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem és tudom hogy ô is engem.. De régebben kiderült, hogy megcsalt 2x.. Megbocsátottam neki,pàr hét utàn minden úgy ment tovàbb, ahogy elôtte. Szeretem nagyon, de a mai napig eszembe szokott jutni a pillanat amikor elmondta hogy megcsalt.. És hónapokig titkolta. Én szeretném hogy mukodjon továbbra is ez a kapcsolat,de néha idegbajt tudnék kapni amikor eszembe jut ez az egész.. És persze bízom benne,vagyis probalok,de nem megy már annyira,mint elôtte, mert 100%-ig bíztam benne és nem olyan embernek ismertem meg,aki ilyet velem,vagy bàrki mással megtenne..

2015. jan. 2. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán.
2015. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka, hogy ezt ellehet felejteni. El kell hinned róla, hogy megváltozott, kétszer. Meg mi lesz a 3-nál? Honnan tudod most, hogy minden rendben van?:/ Nem hiszem hogy sok érv létezik (esetleg ha családotok van, és mindketten hibásak vagytok az eltávolodásban), amiért megéri egy megcsalás után folytatni. Ott az egyik már hozott döntést (pláne ha 2x) "ellened".
2015. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni! Ha meg tudtál bocsájtani neki akkor elmúlik! Csak ne azon gondolkozz hogy megcsalt! Nem hátra hanem előre kell nézni! Habár kétszeri megcsalás után azért neki is kell valamit bizonyítani hogy tuti téged szeret!
2015. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy akkoriban nem volt felhőtlen a kapcsolat,sajnos elég nehéz időszakom volt,és ez a kapcsolatra is hatással volt.. Sokat veszekedtünk meg eleve nem voltunk még annyira osszeszokva. Tudom higy ez nem mentség számára, de azóta sokat javult a kapcsolatunk,mára tényleg minden rendben van,ezért gondolom hogy nem tenne ilyet mégegyszer. Meg szerintem ha nem szeretne meg nem bánta volna meg,akkor nem akart volna tovàbb velem lenni.. Úgy gondolom mindenki követhet el hibákat, és tényleg egy nagyon rendes ember,szeretem nagyon. Csak az emlékek sokszor feltörnek, pedig többször atbeszeltuk már a dolgot,de îgy sem hagy nyugodni. De ugye leplezem mostmár ezeket mert nem akarom higy a megrendult bizalmam miatt legyen vége.
2015. jan. 2. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen helyzetben vagyok.Engem is megcsalt a párom,a kapcsolatunk elején csókolózott egy másik lánnyal.Ennek másfél éve,azóta minden tökéletes lenne,de elcseszte az elején...

Nem bízom benne és ezért sokat veszekszünk.Gyanúsitgatások,vádaskodások,keresztkérdések...

Hú,de nehéz,inkább hagytam volna volna a francba!Nagyon szeretem,de ez így nem élet egyikőnknek sem!Az eljátszott bizalmat lehetetlen visszaszerezni.

2015. jan. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!