Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Igaz, hogy miután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Igaz, hogy miután a barátnőtök lefeküdt veletek, lecsökken valamilyen szinten az érdeklődésetek felé? 16/L

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy miután a lány beadta a derekát, a fiúk érdeklődése úgymond lecsökken a lány iránt és már nem tartja annyira érdekesnek.. ez igaz?


Hangsúlyozom: párkapcsolatról van szó,

ahol mindketten nagyon szeretik egymást! :)



2015. jan. 3. 02:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Csak akkor, ha a lány "rosszul teljesített".
2015. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem igaz. Hatalmas élmény, még egy plussz löket inkább szerintem. Később meg már csak ez fog benneteket összekötni :)
2015. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
hogy teljesítene rosszul szűzen??? ezt nem gontoltad komolyan :D
2015. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális értelemben valamennyit csökken, de összességében nem mert onnantól fogva egy még bensőségesebb kapcsolat alakul ki.
2015. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy a lány szűz.. szóval esélyes hogy "rosszul teljesít(-ek)", de azt is figyelembe kell vennie, hogy megbízom benne annyira hogy neki adom a szüzességem. Csak nem akarom hogy aztán kisebb legyek a szemében vagy valami hasonló..
2015. jan. 3. 02:38
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha BARÁTNŐ ettől inkább megnő az érdeklődés.
2015. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

"ahol mindketten nagyon szeretik egymást! :)"

16 évesen ilyet kijelenteni...

Abban a korban a fiúk már egy kis felesleget undorítónak tartanak, nemhogy egy többnyire nem szép kinézetű puncit!

Ébredj fel inkább a Csipkerózsika álmodból!!!

2015. jan. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Dovah92 válasza:
Ez elég sokszor igaz, de oda-vissza ez a helyzet.. Sokszor a fiúnak jelent többet a dolog, és emiatt csak erősebb lesz a vonzalom, néha meg fordítva.. szerintem ritka hogy egyformán megmaradjon a vonzalom mind2 oldalonn 22F
2015. jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz!
2015. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem epp ellenkezoleg.
2015. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!