Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Igaz, hogy miután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Igaz, hogy miután a barátnőtök lefeküdt veletek, lecsökken valamilyen szinten az érdeklődésetek felé? 16/L

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy miután a lány beadta a derekát, a fiúk érdeklődése úgymond lecsökken a lány iránt és már nem tartja annyira érdekesnek.. ez igaz?


Hangsúlyozom: párkapcsolatról van szó,

ahol mindketten nagyon szeretik egymást! :)



2015. jan. 3. 02:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Egyik kedves kommentelő lehet féle értette:

én 16 éves vagyok, igen, de a barátom 20 éves!

És az, hogy 16 évesen hogy lehet ilyet kijelenteni.... ezt hagyjuk már o.O szeretem őt, igen!

2015. jan. 3. 02:44
 12/24 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok kort is
2015. jan. 3. 02:45
 13/24 anonim ***** válasza:
áá ne aggódj biztosan nem lesz baj (18/f)
2015. jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Lol 20 éves pasid van és neki adod? Hajrá!
2015. jan. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kedves #14 kommentelő, álmos vagy? :))
2015. jan. 3. 02:54
 16/24 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos így van(bár ne lenne) talán bennem van a hiba,1-2 hétig neagyisten hónapig "érdeklődök" a barátnőm iránt,miután megvolt az első szex azután valahogy...szeretem én utána is csak valahogy olyan na :D nincs már amiért küzdenem kellene a kapcsolatban.
2015. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék hogy esetemben a lány ragaszkodása hozzám az első közös szexuális élmény után eléggé megnőtt,szóval ez szerintem ellentétes dolog fiúknál-lányoknál.
2015. jan. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Még sosem csökkent. 20/F
2015. jan. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az első együttlét inkább megerősíti az érzéseket.Neked meg különleges és maradandó emlék lesz ha akkor elveszted :)
2015. jan. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igazából onnan kezdődik igazán egy kapcsolat, amikor lelkileg-testileg is teljesen megnyíltok egymás előtt. Ha valóban szeret, csak még jobban odalesz érted. Szerinted mégis hogy működnének több éves kapcsolatok, házasságok, ha az első szex után kevésbé érdeklődne a férfi?

20L

2015. jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!