Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértetek azzal, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy egy párkapcsolatban nem kell/szabad mindent megbeszélni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan szinten van agyilag, hogy nem tudsz vele annyit megbeszélni, hogy mi nem tetszik neked rajta, az nem érett a párkapcsolatra, ennyi. Nem az őszinteséggel van gond, hanem a felnőttség hiányával.

Ugyanez igaz arra, hogy másokat is szépnek találhatsz a párodon kívül, ezen kiakadni szintén ostoba dolog. Más kérdés, hogy ezt tényleg nem mindegy, hogy adod elő és mikor, de alapvetően a jó párkapcsolatokban szerintem mindenről tudni kell beszélni.

Nálunk semmilyen tabu sincs, és már 5 éve tökéletesen működik a kapcsolatunk.

2015. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem ostoba, nem akadt ki semmin, ő kéri, hogy nyugodtan mondjam el, én mégis félek attól, hogy teljesen feleslegesen minek bántsam meg. Én sem akadnék ki, ha azt mondaná, hogy helyesnek tartja valamelyik haveromat, mégis rosszul esne. Ezzel együtt nem gondolom, hogy gyerekes lennék.
2015. jan. 3. 11:06
 13/13 anonim ***** válasza:

hát ja, az előadás nem mindegy, pl. ne mondj ilyet, h de meghúznám azt a szőke bnődet. :D

de most ilyen nem nagy szám sztem, ha pl. megmondod neki, h nem tetszik a ruhája, vagy vmi ilyesmi, de mondjuk, ha azt mondod, h nem tetszik az orra, azt kár szóba hozni sztem.


mondjuk utóbbi sztem fel se kéne, h merüljön, ha szeretsz vkit.

2015. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!