Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet bízni abban, hogy találok párt egy komoly kapcsolathoz manapság? 19/l

Figyelt kérdés

Mindenhol villámkapcsolatok zajlanak most, legalábbis a környezetemben biztosan. A női és férfi nem elvesztette egymásban a hitét, a férfiak mocskolódnak, miszerint minden nő r&^anc, a nők szerint minden pasi csak azt akarja, szemétláda.


Magamat átlagos, normális lánynak tartom, nem jutottam még messzire a kapcsolatokat illetően, ismerkedési fázisban mindig csalódtam. Tényleg ilyen nehéz komoly kapcsolatot találni? Az elvárásaim se nagyok, hajlandó voltam/vagyok a kompromisszumra, mégis..



2015. jan. 3. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazad van abban, hogy a két nem nem hisz egymásban. Ilyenkor csak az élvezetek keresése marad, és semmi más nem számít, csak a vonzalom (=kinézet). Szerintem az egész világ meg van veszve, mélyponton van az ország morálisan, érdek nélkül már nem is ismerkedik-barátkozik senki.


Viszont abból amit leírsz az is elgondolkodtató, hogy a lányok mindenkit elkönyvelnek csak dugni akaró-nak, ha már az ismerkedés elején nem ígéri meg azonnal, hogy élete végéig a lánnyal marad és vele akar családot. Szóval úgy érzem a lányok ebben szélsőségesek. Még nem is ismerjük egymást, de már én tisztázzam és bizonyítsam, mennyire komoly kapcsolatot akarok.

2015. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nehéz. Én sosem az az ember voltam, akinek csak arra kellett egy lány. Nekem is vannak hibáim, mint ahogy mindenkinek. Sajnos az első komoly kapcsolatomban bizony nagyon elrontottam valamit, 2,5 év után már megunta a hülyeségeimet. Belátom, akkor valóban sokat hibáztam, de nem okkal tettem. Mivel ezt megtapasztaltam, ma már tudom, hogy ha a másik fél hibázik sem biztos, hogy okkal teszi. Emberek vagyunk mi. Sajnos a tapasztalat a legnagyobb iskola, de a tanulópénz sokkal nagyobb veszteség, mint ha valódi pénz volna. Azóta volt egy 1,5 éves kapcsolatom is, ott már próbáltam sok mindent máshogy csinálni, végül kiderült, hogy rég megjátszotta magát, és mást szeretett. Csak azért írtam le ezeket, hogy lásd, nem vagy ezzel egyedül. Viszont, ha egyszer találsz valakit, akivel kölcsönösen nagyon szeretitek egymást és kötődtök egymáshoz, akkor ne rémisszenek el a mélypontok, mert egy kapcsolat sohasem felhőtlen. Ki kell tartani egymás mellett jóban és rosszban is, és ez megy is, ha szeretitek egymást. A mai világban már nem érték ez, ha valami nem megy, eldobják. Én még hiszek abban, hogy vannak kivételek. 22/F
2015. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az előzőben vétettem egy kis hibát: Az "okkal" kifejezés nem volt a legjobb, hiszen minden okkal történik. Inkább arra gondoltam, hogy nem direkt, nem önszántunkból hibázunk. :)
2015. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!