Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz párt találni...

Miért ilyen nehéz párt találni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Viszonylag elég kevés szabadidőm van munka miatt, kis faluban élek és kis városban dolgozom, munka helyen nem igazán van kivel ismerkedni, szinte mindenkinek családja van, gyereke, párja, idősebb, vagy nagyon ellenszenves.


Kicsit félénkebb, nehezebben megnyíló típus vagyok.


Ezek mellett úgy érzem, hogy sok korban hozzám illő lány/nő jobban a pénzre és/vagy a szexre hajt inkább mint komoly kapcsolatra, valamint félnek is a komoly kapcsolattól, aki pedig nem annak viszont már van.


Mi lehet ilyenkor a megoldás?



2014. okt. 5. 02:23
 1/6 A kérdező kommentje:
26F
2014. okt. 5. 02:24
 2/6 anonim válasza:
Gyujts ossze egy kis penzt es ne felj a valtozastol.. Probalj meg beilleszkedni egy nagyobb varosba, ahol tudsz dolgozni es ismerkedni egyarant
2014. okt. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szedd a sátorfádat arról a helyről szerintem. Én is ezt fogom tenni minél előbb.


23/F

2014. okt. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyűjtögetek is, és szeretnék lelépni is, de nem tudom, hogy ez mennyiben fog segíteni a helyzetemen, éltem nagyobb városban is, nem munka hanem tanulás céljából, de ott is hasonló volt a helyzet, bár ott, akkor több szabadidőm volt
2014. okt. 5. 02:50
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipoben vagyok kerdezo! 26/f
2014. okt. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet nálam is. Kisváros, kevés szabadidő, lemorzsolódó ismerősök...A korombelieknek már mind van párja,családja...Aki szóba jöhetne mert még szingli az meg vagy depressziós vagy rém unalmas, humortalan...:( pedig rendes lány vagyok.

28

2014. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!