Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit csináltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csináltok, ha a nektek tetsző lánynak egyáltalán nincs melle?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen lapos, mint egy fiú. Tovább álltok, vagy megbirkóztok a gondolattal, és megszokjátok? Hogyan állnátok hozzá (NEM ÚGY) ha az ágyba jutnátok vele?

2015. jan. 3. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Valószínű továbbállnék. Nekem nem tetszik, ha csak 2 mellbimbója van és semmi más.
2015. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
"Hogyan állnátok hozzá (NEM ÚGY) ha az ágyba jutnátok vele?" Én ezt most nem értem. Hogy, ha nem úgy? :D
2015. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Össze-vissza kényeztetném :P
2015. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

hátba kell sokszor verni, s majd idővel meghozza a munka a gyümölcsét. :D

amúgy viccen kívül, mondani kell neki, h növessze már meg, mert ez csak akarat kérdése. :D

na, jó tényleg viccen kívül, csináltasson, mert ez nem normális. :D

na, jó, tényleg viccen kívül, kit érdekel, ha szeretem??

2015. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
No, úgy látom, beszabadultak ide is a trollok. Szóval ha nekem tetszik egy lány, és kiderül, hogy nagyon kicsi mellei vannak, rohadtul semmit sem számítana. Személy szerint rajongok a kicsi mellekért, a nagyokkal valahogy sosem voltam kibékülve. Úgyhogy ha a srác emiatt pattan le, mert a melleidet kicsinek találja, akkor tulajdonképpen az a srác nem is érdemel meg téged. Elhiszed, hogy nem utasítanék vissza egy ilyen női testet? [link]
2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
engem nem zavar a kis mell
2015. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval, akinek a válasza ráadásul 69%-ban hasznos. :)
2015. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért zavarna, ha tényleg szeretem? Mindenkinek vannak külső és belső tulajdonságai, amivel saját maga nincsen kibékülve, de ezeken lehet változtatni! :)
2015. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!