Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi lúzer vagyok. Adjatok tanácsot légyszi! (? ) 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és teljes mértékben az én hibám. Mármint nem azért, ahogy kinézek, hanem ahogy viselkedem. Mindig mikor érzem, hogy közel kerül hozzám valaki, ellököm magamtól. Emiatt tök önbizalom hiányos vagyok! Segítsetek!! Mit tegyek? Már szeretnék kapcsolatot, és lett is volna rá lehetőségem mert az utóbbi időben több fiú is érdeklődött irántam, de nem lelkesedtem annyira vagy nem is tudom, de visszautasításnak vették:( És megértem, hogy ezek után már nem akarnak velem beszélni se. Például nyáron beleszerettem egy fiúba. Még mindig iszonyatosan tetszik. De valamivel megbántottam. Mindegy nem ez a lényeg. Hanem az, hogy kéne a tanácsotok, hogy hogyan "fejleszthetném" magam ilyen téren!
2015. jan. 3. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen lúzer vagy!

De nefélj itt lesz jelentkező.

2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne lökd el ôket?
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! És lúzer sem vagy, csak csajos. Aki meg besértődik egy kis élcelődésen na az az igazi lúzer!
2015. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Muti a suncit
2015. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló dolgokon mentem át fiúként. Szerintem tudnék tanácsot adni. Ha érdekel, írj privit!
2015. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj privatban, voltam hasonlo helZetben mint te!:)

17/L

2015. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!