Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen tettem, amit tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, amit tettem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm tegnap közölte velem, hogy megcsalt, csókolózott egy sráccal, akit egyébként én is ismerek... Tudtam, hogy nálam itt már vége a kapcsolatnak, de békülős szexet akart, én meg eljátszottam, hogy nem történt helyrehozhatatlan dolog, így még dugtunk egyet. Direkt keményen megadtam neki (ő lassan szereti, mindig fájt neki, amikor gyorsítottam), nem törődtem vele, majd ahogy utána kifújtam magam, egyből dobtam. Akkor ezt éreztem helyesnek, de azóta kezdem úgy érezni, hogy talán nem volt az. Mit gondoltok?
2015. jan. 3. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja
2015. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha egy csók miatt dobtad..(amit ráadásul gerincesen be is vallott) akkor itt soha nemvolt szerelem,csak szex...
2015. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 To7ka ***** válasza:
81%

Erre volt akkor szükséged, valaki tányérokat tör, sajnos olyan is van aki elkezd verekedni (egy nővel). Nem hiszem, hogy bárki jogosan elítélhet itt, és utólag már Te se tudsz mit tenni ezzel. Próbálj túllépni.

Helyesnek véletlen se nevezném, valakit átverni és pláne fájdalmat okozni neki szex közben. Ahogy az se helyes, hogy fogta magát és csókolózott egy másik sráccal pláne hogy közös ismerős, és utána úgy gondolta, hogy majd megbocsájtod neki (ergo simán megteheti Veled).

Ha hasonlítgatni akarjuk, az ő része jelentősen rosszabb, de attól a Tied nem lesz "helyes".

Viszont ne rágódj rajta.:)

2015. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de az exbarátnőd sem volt éppen gerinces.Most úgymond kvittek vagytok,bár erre azért nem kéne büszkének lenned.
2015. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Gratulálok, most már legalább más "adja meg neki". Keményen.
2015. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ekkora egy gyökeret, a csaj mázlista, hogy megszabadult tőle
2015. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy emiatt elhagytad az egy dolog, az h utana fizikailag fajdalmat okoztal neki szandekosan nos az egy masik.


Ez utobbit egy ferfi sosem csinalja.Csak kisfiuk es annak is csak az alja.

2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tetted helyesen, hazudtál, megjátszottad magad, jól érzed hogy ez nagyon gáz. A jövőben tanulj belőle.
2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez igen... Remélem van bátyja és helyre teszi az agyad.

Remélem felfogod, hogy megbántottságodban fizikailag, lelkileg és szexuálisan is bántalmaztad őt.

2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag olyam, mintha megerőszakoltad vagy megverted volna.
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!