Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz 30fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 30fölött párt találni?

Figyelt kérdés

Még mielőtt esetleg valaki nem értené 30év fölött..


2015. jan. 3. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki akart, addigra már nagyrészt elköteleződött.
2015. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen ez van...nem kiélni kellet volna a 20-as éveket ha szép vagy ha meg nem és amiatt nem tudtál akkor sem párt találni akkor sajnálom. Én az utóbbi vagyok...
2015. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert masok az igenyek es randizni ujra 15 pasival, vegulni a sztenderd randikat a szetenderd kersesekkel mar fajdalmas es semmi garancia arra, h a 16.-ik lesz a megfelelo.


Masreszt beengedni valakit az eletedbe ebben a korban mar nem ugyanaz, mas a prioritas etc.Mondom ezt ugy h 32 vagyok (csak no):-))))

2015. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát jah, egy nőnek 30 felett már nehezebb mint egy férfinak. Mi még 35 évesen is megismerkedhetünk 25 éves lányokkal, és valljuk be jobb party mint egy velünk egykorú 35 éves.
2015. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, elfelejtettem hozzatenni h házas(priviket megelozendo:-)))Ettol fuggetlenul aterzem:-))
2015. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sóhaj. Én azért dolgozom az ügyön... :)
2015. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harminc alatt is, ne aggódjál.
2015. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!