Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is mindig szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mindig szajkózzák, hogy gazdag pasi kell?

Figyelt kérdés

Én abszolút nem vagyok ilyen,mindenért megdolgozok,és igy is akarom később is,nem akarom hogy el legyek kényeztetve,stb,a családom se gazdag,de mégis állandóan ezzel jönnek..


Csak szerintem undorìtó ez??


2015. jan. 3. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint ki jön ezzel?
2015. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak gyiken jönnek ezzel a sikertelenek, mert könnyebb mást hibáztatva túltenni magukat a kudarcokon. a való világban értelmes emberek tudják, hogy ez nem így működik :)
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták mondani, de lepereg rólam. Van párom, de nem gazdag, nem mutogatni való.
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is undorító. De szokták mondani a családban, igazából nem érdekel már.
2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt általában azok a proli szülők szokták szajkózni akik semmire sem vitték az életben, de azért szeretnék azt, hogy a lányuk és a leendő unokájuk jól éljen. sorry ha ezzel valakit megsértettem, de én ezt figyeltem meg.
2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!