Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme manapság párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme manapság párkapcsolatban gondolkodni hosszú távon?

Figyelt kérdés
Sajnos tele vagyok rossz tapasztalatokkal, kapcsolatig nem jutottam el senkivel (jóképűnek mondanak és sportolok is jópár éve) és fura, de úgy érzem már elég jól beleszoktam ebbe az állapotba, és csak egy akadályként látnám, ha összejönne. Egy ideje nem is próbálkozom kialakítani semmit. Megvannak a saját terveim, amik mellet nem nagyon szeretnék energiát áldozni további bizonytalan ismerkedésekre. Még csak 24 vagyok, de úgy érzem érzelmi szinten már szinte teljesen kiégtem a sok viszonzatlan dolog miatt és már konkrétan lesz.rom az egészet. Van más is így ezzel ? 24/F

2014. dec. 8. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok vele

Teljesen megértelek

21/F

2014. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy "egyedül" se érezd magad rosszabbul, mint egy kapcsolatban, tehát ha az ember a saját társaságában is nagyon jól érzi magát akkor nem merülhet fel a kapcsolathiányból fakadó frusztráltság problematikája, kivétel persze ha családalapítási szándékról van szó mert az értelemszerűen nem megy egyedül. Persze ettől még van értelme törekedni egy jóféle párkapcsolatra, kérdés kinek mi a prioritás ebben (tartósság, szex, szerelem, rövidtáv-hosszútáv). Szerintem igazán hosszú távra ma nem lehet tervezni senkivel, legalábbis a világban ezügyben zajló folyamatok nagyon nem erre utalnak és ez a saját tapasztalatom is.
2014. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is dettó így vagyok megvan a magam élete és a szabadidőmben azt teszek amit akarok és senkinek nem kel magyarázkodnom h mit és miért.

Eszem ágában sincs kapcsolatosait játszani a rengeteg időmet másra is fel tom használni, köszönöm.


A pénzről nem is beszélve nem is értem h mért nem magukra költik, de mind 1 nem az én életem.

Pedig rám is mondták már h jóképű vagyok és nem is egy felkérést kaptam már.

De kösz nem egy kapcsolat az életem radikális megváltoztatásával járna nem beszélve a már kialakult szokásaimról. És eszem ágában sincs erről lemondani.


Meg egyébként is azt mondják h nem vagyok kedves szal szerintem még jól is járnak ha ezt hanyagoljuk.

Ha én megakarok csinálni valamit megcsinálom de akkor amikor nekem tetszik nem fogok kompromisszumosdit játszani.

Na azt csinálják mással úgy is minden sarkon van egy srác aki b nőt kar hát hajrá.


Majd amikor bömböltettem a kedvenc zenéimet, filmezek v konzolozom és a nap végén jókat alszom és délután 14-15-00 magasságába felkelek.

Szürcsölve a "reggeli kávémat" majd eszembe fog jutni az érzés h "De jó lehet másnak reggel 6-kór rohanni az óvodába 2 gyerekkel :D"


25 F

Boldog szingli.

2014. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is bírom a konzolokat, bár még nincsen, de pl egy jó kalandjáték számomra sokkal jobb időtöltés (PC-n), mint azon izgulni, hogy na, átver-e a csaj (volt már rá példa), bejövök-e neki, mennyi pénzem fog elmenni a talikra, stb. És ott vannak a gépek, autók stb. ami nagyon érdekel, hiszen gépészmérnöknek tanulok, szóval ennyi. Sokszor tényleg azt érzem, hogy sok ember ragaszkodik a sz.rhoz, és azt hiszi az úgy a jó, pedig korántsem.
2014. dec. 12. 08:21
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Én hosszú párkapcsolat párti vagyok. Viszont azt tapasztaltam, hogy a nők miatt nem igazán lehet hosszú távra tervezni. A szakmámat és a hobbijaimat egyre nehezebbnek érzem megtartani. Egy barátnő állandóan időt követel, ha pedig nem kapja meg, akkor elhagy. Arra pedig a nők általában nem vetemednek, hogy bekapcsolódjanak egy férfi mellé társnak. Gyakran már irreális követelményeket tapasztalok. Bármennyi időt fordít az ember egy barátnőre, ha utána egy ideig nem ér rá, elfoglalt vagy szeretne a sporttal, esetleg valami hobbival foglalkozni, akkor elhagyják. Egyre inkább azt látom a nőktől, hogy kíméletlenek és türelmetlenek. Semmit nem jelent nekik egy elszánt, sikeres, szorgalmas, művelt férfi, hanem az kell, hogy valaki foglalkozzon velük.


Remélem tévedek! :)


Egyre elkeseredettebbnek látom a helyzetet. Alkalmi kapcsolatokba soha nem fogok belemenni, nekem az nem menne

2014. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha egyszer hozzájutsz egy PS3-hoz ajánlom az Uncharted 1-3-t annál jobb kalandjáték szerintem nincs.

Lesz 4. is csak az már PS4-re.


Van benne tonnányi humor (már ha v menyire értesz angolul) szeretni való karakterek (Sully, Nate, Elena,Chloe, negatívak közül Flynn Talbot, Marlowe...)

meg vannak benne logikai feladványok.

És a 2-3-ban van very easy fokozat is.

Ugye 0 kilométereseknek.


Ja és a grafikája se utolsó és a multi ingyenes PS3-on (2. 3. rész).

A nők meg az elvárásaikat dugják fel maguknak.

Ez a véleményem 3-as voltam.

2014. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, mindenképpen beszerzem egyszer, már én is sokat hallottam az Uncharted sorozatról. Persze elég jól beszélek angolul, középfokúm van egy átlagnál jobb helyről, szóval ez nem lesz gond :) Még a God of War, Killzone, az ami nagyon megfogott (az összes most nem jut eszembe de van jópár cím).
2014. dec. 13. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ismertebbek ezek h


Little Big Planet

Gran Turismo

Ratchet & Clank

Beyond Two Souls

God of War 1-3 , Ascension

Killzone

Resistance 1-3


Ami nem lemezes

Journey


Így kb mos ennyi ugrik be.

Ezeknek 90%-a meg is van :)

2014. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha az ember valamiben sikertelen, elméleteket gyárt, hogy miért nem kell neki az a valami. Nem fogod elhinni, amit most mondok, de a férfi a nőért, a nő kegyeiért tesz meg mindent. Azért tanul, azért akar valaki lenni, azért tűz ki célokat maga elé. Amíg nincs állandó partnered, ez a nő csak egy ködös, idealizált kép, de lényegen mit sem változtat: A NŐ HAJTJA ELŐRE A VILÁGOT. A puszta létével.
2014. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kösz Miquel


"Ha az ember valamiben sikertelen, elméleteket gyárt, hogy miért nem kell neki az a valami"


Tudom h számodra hihetetlen de vannak akiket nem miden érdekel h mi az az egyénenként eltérő de sokaknál ilyen a párkapcsolat v egy sport v mi munka...


"Nem fogod elhinni, amit most mondok, de a férfi a nőért, a nő kegyeiért tesz meg mindent. "


Hát tényleg nem hiszek neked spec a dolgaimat magamért teszem magamért akarok diplomát jó állást ...

Nem egy nőér !


"Amíg nincs állandó partnered, ez a nő csak egy ködös, idealizált kép"


Nem! Amit te gyártasz az az idealizált kép szingliként sokkal több időd és pénzed marad magadra ráadásul senki nem ejt pofára. (Mint pl a kérdezőt) De majd hajthatod a nőket ha elperelte a fél házad mert épp váltok gondolj majd rá h épp hajtja a vagyonod.

És szeretne rólad mimnél több bőrt lennyuzni.


De te ezt majd megoldod neked kell kapcsolat.

Na szép napot Don Juan.

2014. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!