Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit mondanál a szerelmednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit mondanál a szerelmednek, mért szereted őt?

Figyelt kérdés
Tegnap ezzel a kérdéssel lepett meg a barátom (te mit szeretsz bennem) Nem tudtam hirtelen mit mondani ezért kerültem a kérdést de most lesz a hónapfordulonk és arra gondoltam leírom neki egy lapra, de nem tudom hogy kezdjem el meg hogy mit írjak, pedig nagyon szeretem, ő a legfontosabb az életemben... Segítsetek, ti mit írnátok?
2015. jan. 3. 23:29
 1/10 RRR ***** válasza:

írd:

te vagy az életem értelme


kissé banális,de ez is megteszi

2015. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés
2015. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenét. Persze, lehet részletezni, hogy szebben hangzzon, de ez a lényeg, nem? :)
2015. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ha tudnám mit szeretek benned,akkor már nem lennék Veled,de mivel nem tudom így Te vagy a mindenem!"

Konkrét,nem?:D

Másik:

Nem tudom megnevezni, mit szeretek benned. A szemed,az arcod. A szád,a mosolyod,a nevetésed. Azt ahogy beszélsz,és azt ahogy jársz. A stílusod,az ízlésed.Szeretem az ölelésed..Mikor megijedsz,és amikor felbátorodsz. Amikor biztos vagy,és amikor bizonytalan.. Imádom,mikor egoista vagy,és azt is amikor önbizalom hiányod van, amikor keveset akarsz,vagy amikor sokat.Amikor elnyersz valamit,és amikor elengedsz valami mást. Az arc kifejezésed,amikor hazudsz,és amikor tudod,hogy én hazudok. Szeretem, ahogy gondolkozol,és ahogy hülyéskedsz. A komolyságod, a gyerekességed.. Azt, amikor meglepődsz,és mikor biztosan tudod mi lesz. Szeretem,hogy te, te vagy..Egyszerűen mindent szeretek benned! Részletezve,írd át ami rátok igaz és le is zárhatjátok a témát :)

2015. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az szép ha még erre se tudsz válaszolni XD bensőséges kapcsolat
2015. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi mindent tudnék mondani, hogy nem tudom melyikkel kezdjem.
2015. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert tetszel nekem és nsgyon szeretlek
2015. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat!!!
2015. jan. 3. 23:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit szeretek benned, de nekem te kellesz
2015. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Tuti nem azt, hogy hülye kérdéseket teszel fel".
2015. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!