Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem alakult ki szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem alakult ki szerelem a kapcsolatban, de szereted a másikat, érdemes úgy folytatni?

Figyelt kérdés
23F
2014. dec. 9. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idő után? az nem alakul ki 2 hét alatt. én pl. nagyon nehezen esek szerelembe.de ha mondjuk egy év után se vagy még szerelmes, az necces, mert akkor egyszer csak jön (jöhet) valami más, akibe beleszeretsz és vége.
2014. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*valaKi
2014. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen...a szerelem egy lila köd, amitől azt hiszed a másik tökéletes...jobb ha látod egyből minden hibáját...és eltudod fogadni azt aki és nem azt akinek te látod...véleményem szerint még előnyös is ez a helyzet...
2014. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ alapesetben.

Nem akarok szemét lenni, de mivel ezt itt megkérdezted, én azt gondolom, hogy érzed, hogy nem az igazi. Bizonytalan vagy.

És így inkább azt mondanám, hogy ne folytasd.

2014. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Boldog vagy vele? Sokszor gondolkodsz azon hogy miért nem érzel szerelmet, vagy csak úgy eszedbe jutott?

Ha túl sokat agyalsz ezen, az nem jó jel.

2014. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 szerintem ez inkább a fellángolás, amiről te írsz.
2014. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:

nálam ez a helyzet...nagyon szeretem a barátnőm, de nem vagyok belé szerelmes...és nincs meg az a fellángolás érzés sem...simán szeretem...nem is akarok szerelmes lenni...

2014. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!