Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lenne semmi jó elrontója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réka0 kérdése:

Nem lenne semmi jó elrontója?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel elég régóta ismerjük egymást és nem rég kiderült, hogy tetszünk egymásnak. Azt mondta hogy ez egyenlőre maradjon köztünk és, hogy majd kiderül mi lesz. Ezután ezt írta : "nem lennék semmi jó elrontója". Ezzel mire akart utalni??
2015. jan. 4. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:

nem teszel

neki és nem akarja

hogy vége

le

gyen a

barátságotoknak

2015. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Gondolkozz, Szása, gondolkozz!
2015. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra,hogy nem lenne semmi jó elrontója...

Ami amúgy sok mindent jelenthet ...

2015. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy érti, hogy összejönne veled, erre érti, hogy nem akar semmi jó elrontója lenni, tehát hogy nem rajta múlik.
2015. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meg akar dugni aztán jön a következő arra többek között
2015. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam ez azt jelentené hogy szivesen megdugnám a másikat.


ha párkapcsolatra céloznék ilyet tuti nem mondanék.

2015. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent hogy kedvel, de lehet jobb lenne ha csak barátok maradnátok mert ha egyszer összejöttök majd ne adj isten szakítanátok akkor arra rámenne a barátságotok.
2015. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mondtak ilyet, páréjszakás kaland lett belőle. Szerintem esélyes, hogy te is így fogsz járni.
2015. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar tőled, különben az első pillanattól felvállalna. És esélyes, hogy hülyít más lányokat is melletted. Én hanyagolnám a helyedben.
2015. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat. Én nőként is kb. így fogalmaztam annak a pasinak, akivel jelenleg találkozok néha szex miatt. Megkérdezte az első találkozónk után, hogy akkor hogyan tovább, mivel már akkor volt csók, és jól elvoltunk, de azt is megbeszéltük, hogy egyikünk sem akar kapcsolatot. És erre ezt mondtam. Ennek néhány hónapja, azóta heti 1-2 alkalommal összefutunk szexelni.
2015. jan. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!