Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak . Ha nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak . Ha nem merem bemutatni a barátnőmet (mert nem szeretem, csak az ágyban)? 17F

Figyelt kérdés

A lány elég olyan egy éjszakás kalandjai voltak, én is meg ő is csak dugni szeretünk együtt.


-Én előtte nem voltam se bulizni,se inni.

-Nekem nincsenek barátaim

-Mivel csak ezért vagyunk együtt, mihez képest sokáig bírom az ágyban


Anyáéknak nem mutatom be, mert anya, apa kiakadna ezért. Meg a lány miatt is, mivel mondanák nem ilyen illik mellém, de mint csináljak ,ha nekem normális nő nem jön össze? Jó ez is. Ha normális lánnyal lennék+szerelmes is lenék az meg szakítana velem ,mert elsülnék 5 perc alatt.


2015. jan. 4. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira ronda h el se mész?:O
2015. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ezt titokban tartani?
2015. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen csak szexkapcsolat, ne legyetek kapcsolatban, csak jöjjetek össze szexelni, mellette mást is dughatnál és még be se kell mutatni a szülőknek mert nem vagytok együtt.
2015. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Szóval, csak szexkapcsolatod van a csajjal ? Ő is így gondolja ? Meg ha csak erre vagytok egymásnak, miért kéne anyádéknak bemutatni ? Ha meg a csaj többrevágyik, ne legyél f_sz, vagy járj vele, vagy engedd el.
2015. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem mutatod be.
2015. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De anyáéknak azt mondtam, hogy barátnőm van,nem mondhatom azt ,hogy dugópajtik vagyunk. Anya megverne.

Anya csak úgy enged el,hogyha azt mondom barátnőm van ,msá indokkal nem.



De én nem merem bemutatni, egyből ez a lány nem illik hozzád ez az, erre nem válaszolhatom , azt ,hogy csak úgy elvagyunk egymásnak.

2015. jan. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!