Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem bemutatni apáméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bemutatni apáméknak a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy itt élő francia lánnyal. (Egyetemen ismerkedtünk meg.) Jelenleg nagyon jól meg vagyunk. Ő bemutatott a szüleinek. A szüleim régen elváltak már, így pedig csak az édesanyámnak és élettársának mutattam be. Azonban apámnak és a feleségének nem merem, mert ők olyan tipikus "konzervatív, nagymagyar, vesszen trianon, gyűlölöm a franciákat" emberek. Mit tegyek?
2013. jún. 3. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Vagy legyel tokosebb es mutasd be nekik, vagy keress egy erdelyi baratnot.
2013. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az apád baja, ha ilyen. Majd ha nem lesz ilyen, akkor mutasd be neki. Magának csinálja a fesztivált. Most nem azt mondom, hogy makacsold meg magad és ne tartsd vele a kapcsolatot, de egyetemistaként, és főleg, hogy nem éltek együtt vele, nem kell már annyira megfelelned neki. Ha szeretnéd, bemutatod neki, ha nem, akkor nem. A barátnődnek is nyugodt szívvel megmondhatod, hogy apukád ilyen gondolkodású. Ha ennek ellenére is be akar neki mutatkozni, hát mutasd be. Egyébként mi köze van a franciáknak bármihez?
2013. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bátran mutasd be
2013. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ne mutasd be apádnak.


Általában az ilyen dolgoknak van családi előzménye. Pl. nagyapám 1945-46-ban volt francia hadifogságban, ahol rabszolgaként bántak velük, falusi gazdaságokban dolgoztak, ahol a kutyák is jobb ételt és bánásmódot kaptak, 1/5-ük meghalt, ma is kemény gyűlöletet érez a franciák iránt.


Nagyapám soha nem politizált, egy élet munkájának köszönhetően most is tisztes polgári jólétben él, de mind a 3 lányának és nekünk unokáknak is sokszor elmondja, hogy a francia az nem ember, hanem egy szemét.

2013. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te kivel élsz? ha anyukáddal és az élettársával, akkor ne is mutasd be apukádnak, talán majd egyszer, így ez jobb mindenkinek N
2013. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj előbb a faterral, hogy van egy barátnőd. Egy francia lány, és beugranátok valamikor, hogy kicsit megismerjék egymást. Ez jó ilyen magába dünnyögős nacionalista embernél. Ha nem ilyen, akkor tedd hozzá, hogy csak akkor, ha nem lesz balhé. Ha meg nem akarja, akkor hagyni kell a p.csába a dolgot. Az ő baja, ha beskatulyázza a másikat.
2013. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
pedig inkább egy francia hölgy mint egy büdös erdélyi cigány :D
2013. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
88%

Te sem vagy komplett előző, nem szeretem én sem a túlzott "nagymagyarkodást", de az ilyen senki, tapló, ostoba, magyarságát nem tisztelő barmok mint te mindenkinél rosszabbak.

26F

2013. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem simán bemutathatod apádnak, amennyiben egy értelmes ember különben, csak a szintén ostoba emberek hiszik azt, hogy minden nacionalista egy szotyiköpködő, őstulok.
2013. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát fiatalabb koromban megkaptam párszor, ha meleg v. kommunista (mszps) akk kitagad.
2013. jún. 3. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!