Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem furcsa vagy másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa vagy másnak is az? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2 éve legjobb barátja vagyok egy fiúnak.Kb fél éve elmondta,hogy úgy egy éve szerelmes volt belém pár hónapig csak akkor én mással jártam.Néhány hónapja pedig facebookon veszekedtünk,írtam neki hogy 'most miért utálsz?' azt válaszolta rá hogy 'nem utállak,szeretlek'.Nem történt utána semmi de néhány hete nem bírtam tovább,megkérdeztem hogy járunk-e.Mondta hogy amit pár hónapja írt az nem volt igaz csak nem akart velem összeveszni,ezért ne járjunk.Értem,hogy nem akar velem járni de először is nem tudom elfelejteni másodszor pedig amikor beszélgetünk nagyon furcsán viselkedik(ugyanúgy legjobb barátok maradtunk)pl: furán néz rám,mindig amikor találkozunk megkérdezi hogy ki tetszik nekem (pedig ő tudja hogy ő tetszik nekem) de én mindig kitérek a kérdés elől és csak utólag jut eszembe hogy mit kellett volna mondani,meg mondta egyszer hogy majd amikor odaadja a bort(fogadtunk és én nyertem és ez a nyereményem)akkor le fog itatni.Szokott viccelődni de minden egyre furább.Kérlek segítsetek!

2015. jan. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meri be vallani. De nem szeretnek bele szolni.
2015. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok??
2015. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyikőtök se szereti a másikat csak amikor épp valamelyikőtöknek nincs párja akkor megkívánja a másikat
2015. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ő 17 én 16.Nem az van hogy 'ha nincs más akkor marad ő'.Neki 3 nekem 2 éve nincs senkije.
2015. jan. 4. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!