Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek most? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


November végén jöttem össze a kollégámmal, én egy ideje szingli voltam a sok csalódás után nem akartam társat,

amikor betoppant a kollégám az életembe.


A kapcsolatunk jól ment, a szex is jó volt, észre sem vettem, hogy én vagyok az első lány neki, ez 2 napja derült ki a legjobb haverja mondta el részegen, hogy

a barátja biszex, és szexelt már férfival, lányokkal

még csak a csókig jutott.


Teljesen ledermedtem, aztán jött a totális sokk, megmutatott nekem egy videót, ahol a párom egy pasival...


Elmondtam a páromnak, hogy mit tudtam meg, és mit láttam, elsírta magát, és azt mondta, hogy érzelmileg

hetero, azonban szexuálisan biszex vagy nem is tudja

pontosan hová tenni magát, de ez a múlt, és nem akar

elveszíteni. Időt kértem tőle.


Ma nem kerestem a páromat,de este felhívott,

de igyekeztem lerázni azzal, hogy megyek aludni.


Holnap találkozunk munkában, és fogalmam sincs

mihez kezdjek, mert szeretem a páromat, azonban

annyira sokkolt ez a dolog, jelenleg elképzelni

sem tudom a szexet vele, kissé taszítóvá vált

számomra, magam sem értem miért érzek ilyet.


Szeretem a páromat, a szívem maradna, de

az eszem menne, tanácstalan vagyok, azt tudom,

hogy ő szeret engem, mert mikor kiderült

a dolog órákig sírt, és ölelt magához.


A válaszokat előre is köszönöm.


24/L (párom: 27/F)


2015. jan. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezért nem hagynám el, ami volt az a múlt, megtörtént, az érzéseiről nem tehet. Ha most szeret téged és látszólag nagyon nagyon és nem akar elveszíteni akkor nem kellene elhagynod őt. A barátját meg csókoltatom amiért ilyen érzéketlen. Én még ha megtudtam volna sem mondtam volna el a páromnak, lássam hogy ő felakarja e hozni a múltját, elmondta volna magától vagy sem? Ha nem akkor nem bántanám vele, ez azért szerintem nem olyan nagy dolog. :)
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ment a hasznos gomb.


Lehet nem kellett volna, a páromnak így

odavágnom a dolgot,de akkor annyira meglepődtem

ez tűnt a megoldásnak. A barátjáról meg annyit

tényleg nem volt a legszebb húzás részéről,

részegség ide vagy oda, nem is értem miért

mondta ezt el nekem, de ezt nekik kell

rendezniük egymással szerintem.

2015. jan. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!