Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire valószínű az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű az, hogy mellettem volt valakije?

Figyelt kérdés
Barátommal már két éve járunk. Kedves, türelmes, szerény típus. Múltkor nála aludtam és másnap bementünk egy hozzájuk közeli üzletbe. Bejött utánunk két lány, az egyikre feltűnően elkezdett vigyorogni. Nem kedvesen, hanem kissé gúnyosan. A lány észrevette, de komoly arcot vágott. Rám nézett, aztán elvonta a tekintetét, amint a szemébe nézett. A lány barátnője is vetett egy futó pillantást rám, aztán mentek tovább komoly arccal. A barátom végig olyan gunyoros mosollyal őket végig, és a közeli pulton elkezdte kopogtatni az ujjait. Néhány napja történt ez a "semmiség", de olyan mélyen megmaradt bennem. Ehhez társult egy nagyon fura érzés. Megkérdeztem később tőle, hogy ismeri-e őket. Mondta, hogy nem és akkor csak bambult. A testbeszéde alapján nehezen hiszem el, de ezt nem mondtam neki. Még mindig bennem van az a pillanat a boltban. Hirtelen nagyon fura érzés tört rám napok óta. Szerintetek?
2015. jan. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt már nem fogod megtudni sosem. Nálam is maradt egy ilyen kérdőjel az első kapcsolatom után... (Mondjuk több ilyen dologban is van olyen érzésem hogy én egy kiszínezett verziót kaptam) Rossz hogy tök mindegy mit mond, úgysem tudod elhinni, mert ki tudja igazat mond-e?
2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ra akart nyomulni vmelyik lany de o nemet mondott, h van baratnoje. Ok ezt nem hittek el neki es hazugnak titulaltak. Szerintem ez lehetett.
2015. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felülről 10. sorban nézett helyett: néztem.
2015. jan. 5. 12:44
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Édesanyámnak volt dolga hűtlen férfival, és ugyanezt mondta nekem. Ő nem hinné, hogy a barátom megcsalt, látná a szemében. Most ezt is honnan lehet látni, észrevenni?
2015. jan. 5. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy anno a barátod próbálkozott be a csajnál, aki lepattintotta, és most jól esett neki, hogy veled látja, büszke volt rád. De én sem hinném, hogy megcsalt, bár biztosra ebben az esetben nem nagyon lehet menni, csak a bizalmon múlik minden.
2015. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez akkor volt amikor még nem voltatok együtt, szerintem feleslegesen aggódsz miatta:)
2015. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bármi is volt, elmondhatná. Így az jön le, hogy nem bízik bennem. Nagyon rossz érzés.
2015. jan. 5. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jól működik a kapcsolatotok, és bízik benned, akkor viszont tényleg lehet, hogy te túlzod el a dolgokat, és félreértettél valamit. :)
2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!