Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret igaz? Bajba nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret igaz? Bajba nem állna ki mellettem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel,eddig én külföldön dolgoztam 1-2 évig,majd hazaköltözem.Nem egy városban laktunk,egy köztes helyen ismerkedtünk meg.Mivel nekem nem volt mit veszítenem,ezért én költöztem az ő városába.Sajnos erre fele nincs sok munka,de mindig találtam eddig valamit.Aztán elveszítettem a munkámat,de lassan 5 hónapja nem találok.Lett volna már lehetőség másik,de azt az anyukája szerezte.Mivel olyan dolog volt amihez nem értek,így nem vállaltam be.Na itt volt a hiba,azóta az egész család orrol rám és ezt hallgatom már 3 hónapja.Már mindenfélének elmondanak,pedig szorgalmas becsületes ember vagyok.Volt félre tett pénzem,de az már elfogyott,a barátnőm jól keres.Eddig nem sokat költött rám a pénzéből.Nem is várom el,hogy az ő pénzéből éljünk.Már olyanokat mond,hogy én biztos kihasználom.Az anyja is tetézi a dolgot,teli beszéli a fejét,meg még kitudja kik.Egészen múlt hónapig,nem volt még megtakarított pénzem,szóval nem sokat költött rám,mivel most nincs munkám,így nem sok kiadásom van magamra,minimális dolgok.Már úgy áll hozzám mindenki,mint valami gonosz,rossz emberhez.Már egy szavam sem lehet,mert bármibe beleszólok,csak a munka kerekedik ki belőle,bármiről van szó!Próbálok változtatni,de kb esélyt sem kapok rá,mert ahogy egy kicsit kezd jobb kedvem lenni,lelombozza,és jön a munka téma.Most mehetnék külföldre úgy néz ki,lekopogom.De arra is azt mondja,hogy jaj úgy sem csinálom végig.Ahelyett hogy bíztatna,még jobban a földbe döngöl.Soha semmivel nem ártottam neki,nem csaltam meg,szeretem.Annyi a baja hogy én most nem adok bele a közösbe,hiába mondom hogy ez még változni fog és változhat és azon vagyok.Már teljesen elvan borulva az agya.Amit eddig ártottam neki,annyi hogy 1 hónapja nem tudok beleadni a közösbe.Már ilyeneket mond,hogy majd elmegy az ismerőséhez és majd felvilágosítja,mert neki is volt egy pasija aki 5 évig nem dolgozott!Mondom az nem én vagyok és nem te.Azt gondolja már ez lesz életünk végéig.


29/F


2014. nov. 6. 23:26
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
* volt még megtakarított pénzem
2014. nov. 6. 23:28
 2/27 intrepid ***** válasza:
Szerintem nem szeret ő már tégedet, ha kimész külföldre, előbb utóbb lecserél. Ha maradsz, és nem lesz hamar munkád akkor is. Ha tuti a külföldi munka, vágjál bele, legalább próbára teszi a kapcsolatotokat, kérdezd meg a lánytól, hogy mennyivel tartozol szerinte, ha nem bődületes nagy összeget mond, add oda neki a pénzt, és majd kiderül, mit hoz a jövő.
2014. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

Azért legalább megpróbálhattad volna azt a lehetőséget! Ha nem felelsz meg, akkor fel se vesznek. Én se értettem ahhoz, ahova felvettek fél éve, és lám, megtanultam... (Persze nem bróker vagyok, akit orvosnak vettek fel).


Szerintem ezért haragszanak rád.

2014. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Tudod a nők ilyenek. Szabadulj meg tőle minél előbb. és soha ne nősülj meg!
2014. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

hm nem egyszerű a helyzet, de nőként megértem a barátnődet. a nő fel akar nézni a férfira, és az erős támaszt akarja benne látni. próbálok finoman fogalmazni, és remélem, hogy nem sértődsz meg! csak tényleg nehéz felnézni egy olyan férfira, aki nem dolgozik majdnem fél éve, és nem csinál semmit, a felajánlott munkát nem vállalja el. Miért is?? ha felvennének, nem mindegy, hogy értesz-e hozzá? majd megtanulod.

Nekem is volt olyan barátom, aki ilyen-olyan indokokkal nem keresett rendesen munkát, és nekem kellett mindig gondoskodnom magunkról, és egy ideig elmegy, mert az ember reméli, hogy a másik ember tenni fog valamit, nem csak a csodát várja, de hónapok után egy nő már tényleg úgy érzi, hogy csak hülyének nézik és kihasználják.

tegyél többet érte, hogy legyen munkád.

ne haragudj, én külföldön vagyok, mindegy, milyen okból, nem a megélhetésért jöttem ki, hanem más indokból egy ideig, és több diplomával mosogatok meg felszolgálok, mert ezt találtam! de sokkal jobban érzem magam, mintha otthonról kellene támogatást kérnem, vagy nem tudom, mi.

2014. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se szeret téged. Menj ki külföldre, lássa csak, hogy végig csinálod, de aztán mehet a fenébe, szakíts vele. Az én párom se dolgozott, egy éven át nem talált semmit se, de még se műveltem ilyeneket, pedig aztán nekem is tömni próbálták a fejemet rendesen. Ha szeretne tudná, hogy bízhat benned, hogy nem kihasználod stb. 35/N.
2014. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

"a nő fel akar nézni a férfira, és az erős támaszt akarja benne látni."


Na ezt én nőként megcáfolom. Én egyenrangú partnert szeretnék látni egy férfiben. Köszönöm szépen, magam is tudom élni az életem, nem kell támasz, csak hogy legyen.

2014. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és még csak annyit, hogy az azért már gusztustalan, hogy az ember azért is hibás legyen, hogyha nem vállal vmit el, amihez nem ért. Biztos nem takarítást nem vállalt el, vagy hasonlókat. Mindenkivel főleg a mai világban van ilyen, hogy hónapokon át, sőt éveken át nem tud elhelyezkedni, pláne itthon, de egy nő ne emiatt nézzen fel a párjára. És meg lehet úgy is mindent tenni, hogy munkát találjon az ember, hogy közben bizonyos szintig "válogat". Kell is így tenni. Én pl. 2008tól 2010ig pont, azért nem találtam semmi munkahelyet, mert nem válogattam semmilyen szinten se, amint határokat szabtam lett is végül munkám. De lesz még a nőcike is olyan cipőbe, mint a párja..., kivi leszek fordítva ő mit tenne?! 35/N.
2014. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%

Kedves #5 a lepontozás ellenére igazoltad az állításomat.

A kapcsolatunk elején én is munkanélküli voltam sokáig, már ki akart dobni (az apja, anyja is), pedig még csak a barátnőm volt. Elmondtak minden félének, de rendes ember nem voltam. Ma már Magyarországon, szakmunkás bizonyítvánnyal, legálisan, bejelentve, leadózva, keresek havi nettó 4-600000Ft-ot. Ez messze a legtöbb az egész rokonságban. És most mondjam azt, hogy az én kedves feleségem továbbra is lenéz, és ez sem elég neki?

2014. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tisztáznotok kellene a pároddal, hogy hányadán álltok egymással, mert aki tényleg szereti a párját, az nem így áll a dolgokhoz (max azt tudnám elképzelni, hogy fél és emiatt viselkedik így). Azt, nem értem, hogy miből gondolja, hogy a külföldi munkával kapcsolatban nem tartasz ki, hamár egyszer ezt megtetted.Nálunk is volt hasonló helyzet kb.egy éve, amikor nagyon úgy tűnt, hogy családfenntartó leszek, de nem adtuk fel, én tartottam benne a lelket, a párom pedig sorra adta be az önéletrajzait és végül sikerült egy szuper állást találnia pár hét után (azóta is ott van). Szóval fel a fejjel! Tarts ki, ne hagyd, hogy elrontsák a kedved, mert a pozitív hozzáállás rendkívül sokat nyom a latban, ha csak.piszkálódni tzdnak, akkor pl.: menj és sétálj egyet :-)


22/L

2014. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!