Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most totál én túlzom el, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most totál én túlzom el, vagy ez tényleg elég gáz?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk a párommal. Ő oda vissza van értem, költözés, gyerek, már az együtt öregedés is benne van a fejébe. Imádja éreztetni velem, hogy mennyire szeretne már mellettem ébredni minden reggel.

Előttem sok rövid kapcsolata volt, még egyéjszakás is. Először még nehezen fogta fel, hogy rám talált, mindig hangoztatta hogy ilyen lányra várt mint én (feketéket imádja, én szőke vagyok... :D )

Azonban az a bibi van, hogy valamiért a beszédébe mindig benne van a csipkelődő kis flört más lányokkal szemben. Én nem akarom megváltoztatni, mert szeretem őt, de néha rosszul esik.

Nagy ritkán kockulunk, én felmentem a játékba karijával, erre egy csajszi irdogál neki, hogy de aranyos akart lenni hozzá stb.... én meg kiváncsiságból visszairtam neki. Aztán lelépett.

Most ugy ülök magamban, és azon gondolkozok hogy én vagyok ekkora szar, hogy fosul esik, hogy akaratlanul is így beszél másokhoz, vagy tényleg probléma ez?

Már felvetettem neki nem egyszer, azt mondja ő nem veszi észre magán, egyszerűen ilyen a természete (no aztán meg cuppognak itt ott a lányok...)


2015. jan. 5. 15:22
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem tudod elviselni, h más nő is van a körzetébe ?

Szomorú, de hozzá kell szoknod.

2015. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő mit szól a Te csipkelődő kis flörtjeidhez?
2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: De, elviselem, csak mégis ott vibrál a kérdőjel a fejem fölött.... :)

2: Nem vagyok flörtölős típus.

2015. jan. 5. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltekeny vagy. Van ilyen.

Ha ilyen a termeszete, akkor bizony nincs mit tenni, ne akard megvaltoztatni.

2015. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De amugy szeret teged, ebbol az jott le,szoval neaggodj:)
2015. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Ne parázz ezen, vannak olyan pasik akik szeretnek lányokkal barátkozni. Én barátom szinte csak lányokkal barátkozik, rengeteg lány barátja van, de csak barátság van köztük ezt biztosra tudom, de ő azért is csinálta ezt mert annyira sikertelen volt régen csajozás terén hogy kétségbe esett és minden lánnyal barátkozott hátha horogra akad neki egy. Persze ő már elmúlt 20 éves egy tanfolyamra került be voltak fiú barátai is, de javarészt lányokkal barátkozott. Most is a legjobb barátja egy csaj nem rég költöztek az utcájukba és ugye mentek bemutatkozni mert a szembe lévő házba költöztek akkor mi még nem ismertük egymást, akkor összebarátkozott a csajjal, és azóta legjobb barátok szinte. A csajnak nagyon komoly kapcsolata van ezért nem jöttek össze csak a barátja tanul az ország másik felén és csak havonta találkoznak, a barátom gyakran lóg vele, amikor megismerkedtünk a barátom akkor elmondta mi a helyzet csak hogy tisztázva legyen pár dolog. Nekem is van egy fiú barátom sokat lógtunk együtt baráti alapon de a kapcsolatunk megszakadt csak ritkán beszélünk facebooko és ennyi. A barátom nagyon kedves ember igaz fiatalabb nálam 3 évvel de imádom ahogyan ő is engem. Ő szeret engem én is őt egymásra találtunk és ő mondta hogy soha nem akar elveszíteni. Én nekem is elején picit furcsa hogy totál jól kijön a barátnőimmel és beszélgetnek együtt, mert gyakran eljön velem ha olyan bulit tartunk ahol inkább mi csajok vagyunk és csak maximum a párjaink jönnek el. A legjobb barátnőmnek nincs pasija ő az ilyen bulikon sokszor egyedül szokott lenni, de a barátom midig megvigasztalja, nem engedi hogy egyedül hagyjuk ha táncolni megyünk, és sokat beszélgetünk vele mert elég magányos szegény, de már megszoktam megbízom a páromba meg a barátnőmbe is.

Te se aggódj ezen barátod szeret, imád, oda van érted, hülye lenne olyat csinálni amivel elveszíthet.

2015. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 5. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen...asszonykám is azt mondta hogy csak jó barátok voltak régen és beszélgetni akarnak.

Aham igen...beszélgettek is meg baszélgettek is nincs ebben semmi kivetni való ugye?


Nem nem vagy szar, teljesen megértem a helyzeted, szerintem ha valaki flörtölget így lányokkal, valószínűleg mást is tenne. De önmagában már az gáz hogy flörtölget. Nekem ez pl marhára nem férne bele, ha akar akkor menjen flörtölgessen és kereshet magának másik párt ennyi.

Ismertem ilyen srácot úton útfélen flörtölt úgy hogy volt barátnője akivel együtt élt. Ha horogra akadt valaki akkor nem csak flört volt...

Neked kell kiderítened a te pasid tovább menne e a flörtnél, bár azt irod már maga a flört is zavar...szóval te tudod mi zavar és mit tűrsz el ...a te döntésed

2015. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!