Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság, miért ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, miért ítélik el a korkülönbséget házasságunkban, ha régebben totál elfogadták?

Figyelt kérdés

Mikor összeismerkedtünk nejemmel, akkor ő 18 volt én 34. Soha senkit nem zavart a korkülönbség, senki nem neheztelt ez miatt rák. Manapság 10 évvel később, egyre többször érezzük, hogy ez zavarja az embereket.

Van két szép csemeténk. Mondhatom, engem megfiatalít kedvesem, aki hozzám érett, bár manapság is úgy néz ki, mint mikor megismertem.



2014. nov. 9. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert mindent elitelnek amihez nekik nincs kozuk...

ne foglalkozzatuk veluk ha szeretitek egymas(amit tudok h igen,mert erezheto a szovegbol):))

2014. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja hallod a zemberek azok borzasztoak, irigyek hogy fiatal, fullos csajod van. ez pont olyan mint a gazdagsag: ha gazdag vagy irigyek rad, ha szegeny, akkor meg leneznek...
2014. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság kevésbé toleránsak az emberek. Hiába hangoztatják, reklámozzák az egyenjogúságot, a másságot, az eberek egyre jobban elidegenednek.

Ehhez a politikai, gazdasági helyzetnek és a médiának is köze van. A népnevelő, illetve népbutító hatás nagyon érezhető! :-( Panem et circenses - Kenyeret és cirkuszt a népnek! (bár lassan már csak a cirkusz van)


Szüleim, nagyszüleim korában senkit nem zavart a korkülönbség, ha a férfi volt idősebb a nőnél. (fordítva, az már más kérdés)


Avval egyetértek, legnagyobb valószínűsége annak, hogy egyszerűen irigykedek rád/rátok. Nézd meg az óvodákban, iskolákban az anyukákat! A legtöbb elhagyja, elhanyagolja magát, igénytelen, sőt némelyik már rusnya banya. Teljes tiszteletem azoknak a hölgyeknek, akikről elmondható nagybetűs nő!

Ha feleséged két gyerek után is úgy tud kinézni, mint 18 évesen, akkor totál mindegy mekkora a korkülönbség köztetek, mindig sokan fognak irigykedni miatta! A nők, mert szeretnének úgy kinézni, a férfiak, meg ránéznek saját igénytelenné vált nejükre és... :-)


Ne törődjetek a hülyékkel! Éljetek boldogan!

2014. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!