Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mi az álláspontotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi az álláspontotok? (Szakmai felmérés)

Figyelt kérdés
Nyílván emberfüggő, de azt mondják a nőkben és férfiakban is megvannak az általános dolgok. Szóval, mi zajlik bennetek, amikor van egy párotok, szerelmetek, esetleg már a feleségetek is az illető hölgy, és láttok egy Tőle nyilvánvalóan szebb, csinosabb nőt? Mindenre kíváncsi lennék, meddig tart a hatása, mit éreztek, gondoltok olyankor, esetleg megfordul-e a fejetekben egy egyéjszakás dolog is akár? A lényeg: szerelmesen szeretitek a párotokat (legyen bármilyen státuszban mellettetek), de akkor jön ez a bizonyos nő...

2015. jan. 5. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kockáztatnék, egy érzelemmentes dugás nem ér annyit. :)
2015. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretsz valakit akkor nincs nála szebb, csinosabb nő...
2015. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes vagy belé meg sem fordulna a fejedben, szerintem gondolkozz el a dolgon... :/
2015. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
amit gondolok: "hmm ez egy jó nő." és továbbmegyek mert már csak azért SEM fantáziálok, mert azzal ártanék annak, akit SZERETEK. Én így gondolkodom, és szerintem ha valakinek megfordul a fejében hogy leszólítja, az nem szereti eléggé a párját. Lehet hogy nincs igazam, ez az én egyéni véleményem :)
2015. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmit.


Viszont fordítva nagyon nagy káosz keverdik mikor a nő megismerkedik egy a barátjánál/férjénél "Jobb" csávóvl 90% hogy meg fogja csalni. 100% hogy lecseréli a jelenleig a "hű de sokkal jobbra"

2015. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Egyikőtök írta, hogy ha valóban szereti a párját nincs tőle szebb csinosabb... Ez szép és jó, de az új, az ismeretlen mindig vonzza a férfiakat, és nyílván észreveszi a szépséget. Sőt, hosszú együttlét után már nem olyan rózsaszín az a köd, ha értitek mire gondolok...

2015. jan. 5. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem minden arany ami fénylik. Egy playboyban is van rengeteg csinos nő, mégse akarom őket elvenni vagy bármi.

Egy kapcsolat a bensőségességtől lesz értékes, amihez egy kívülálló idegen soha nem érhet fel.

Ha jó a párommal a szex, akkor miért gondolnék valahi is másra? Örülnék h végre megtaláltam őt.

F/27 (és nem keresek kapcsolatot).

2015. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6/7 Az új csak azokat vonzza, akik még nem élték ki magukat, nem volt elég kalandjuk. Akinek már volt, tudja, hogy egy jól működő kapcsolat sokkal értékesebb bármelyik kalandnál. De ehhez azt hiszem kell egyfajta érettség is, hogy az ember a stabilitást helyezze előtérbe az új élményekkel szemben. És ez nem csak a párkapcsolati részre igaz.
2015. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt mondom magamban: "szép nő"

Ezek után efelejteném, de lehet hogy néha bevillanna a képe, mint egy jó emlék.

Ezen kívül nem lenne semmi, feldobná a napomat.

De én is a páromat tartom a legszebbnek, a kapcsolatunkat pedig semmi kedvem hazavágni.

2015. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát megmondom őszintén megnézem a Nőt (ugyanúgy mint barátnőm a Férfiakat) de egyáltalán nem fantáziálok és nem gondolom azt hogy hú de megb-nám meg ilyeneket. Inkább a Páromra koncentrálok és hogy mi a jó neki. Ha van valakid eszedbe sem juthatna hogy megcsald (persze akkor ha nagyon szereted)
2015. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!