Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakit hagytak már el azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit hagytak már el azért mert befingott?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon demoralizáló lehet, ha valaki bedurrant. Én már lehet fel sem tudnék izgulni a csajra. Fingjon mert mindenkinek kell csak ne előttem. :D
2015. jan. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy csaj csinálta sex közbe. xD hát hallod én csak nevettem. Meg a mostani csajomnál az anya csinálta. Szerintem nem olyan vészes. :D
2015. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én be is fostam közben
2015. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a kapcsolatunk elején jártunk kb 2 hónapja voltunk együtt.Véletlen eleresztettem,mondjuk nem csoda mikor már jó ideje tartogattam.Jó nagyot nevettünk,hátha ezért ott,hagynak valakit,az a kapcsolat már alapból halálra ítélt.
2015. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb azért, mert kifingott...
2015. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi gurigatni szoktuk egymás mellkasán.

De viccen kívül nagyon éretlen lehetsz, ha azt képzeled el, hogy a nők illatosat finganak és virágokat szarnak.

2015. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én otthon olyanokat szoktam durrogtatni. :D
2015. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem pont felizgat egy jó csaj általi puki főleg ha a wc-be megy😂😂😂🙂🙂 persze a fojtó szag valóban nem túl kellemes de ha wc-be megy sztem nehezen lehet olyan 😀🙂
2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!