Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan közületek, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan közületek, akinek a felesége/férje volt az életében az első szexuális partnere?

Figyelt kérdés
Biztosan ritka, de lehet, hogy akad. Feltehetően, ha minden rendben van, akkor az első és egyben utolsó is. Nem okoz ez valami gondot? (Kezdeti tapasztalatlanságot, hiányérzetet)?

2015. jan. 6. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs.
2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
( ezt helyedben a családi kapcsolatok kategóriában kérdezném,itt a legtöbben tizenévesek :D vagy, 30éves szüzek)
2015. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van
2015. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem a férjem volt az első pasi az életemben, de vele volt az első orgazmusom, tehát olyan igazán jó szexet csak vele éltem eddig át...
2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem volt az első. 18 évesen vesztettem el a szüzességem vele, és 5 év után született is egy gyönyörű gyermekünk. Elég szomorú, hogy ritka ez manapság. De az az igazság, hogy én sem ismerek a közelemben senkit,akinek a férje vette el a szüzességét. Kezdem is kicsit különcnek érezni magam emiatt, pedig nem hiszem, hogy nekem kellene szégyelnem magam.
2015. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!