Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

egy lánnyal ismerkedtem facebookon, és nem válaszolt 1 hónapig. most azt írta, hogy miért írogatok minden nap, és nem fog válaszolni soha. és letiltott a facen. kiírtam, h "összetört szívű." és egy ismerőse (lány) ezt írta be alá:


:D:D:D:D:D

(én) -.-

Hagyd beken...o az enyem >.< :D <3


megkérdeztem privátban, h ezt miért kellett:


"te g.e.c.i.h.u.l.y.e vagy b.a.z.d.m.e.g"



és ő is letiltott...


ja és minden nap jelölt be más fiúkat.. fanni huszti, és mercédesz valastyán volt, ha valaki ír nekik...


15f



2015. jan. 6. 23:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
azért van, mert csak 15 évesek vagytok, majd kinövitek
2015. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi, most még nagy a pofájuk, de később úgyis be lesz tömve nekik jó pár fasszal (persze nem a tiéddel).

Most már nem hiszem, hogy ez a mondat nagyon sok vigaszt nyújtana, de ez van.

2015. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

válaszolni nem tudnak, csak lepontozni...


Jaguar_Warrior: már én is ezt kívánom nekik.... én normálisan írtam, nem tudom, miért így kell válaszolni...

2015. jan. 6. 23:24
 14/22 A kérdező kommentje:

4.


oké, jöhet a kecske o.O

2015. jan. 6. 23:31
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon együtt tudok ám érezni. De halál komolyan. Én is vagyok olyan buta, hogy kiírjak minden szart facebookra, ami a 14-15 éves hölgyeknek a szent helyük. Kiírom, ha örülök, kiírom, ha szomorú vagyok, stb. és természetesen ezzel meg is szoktak oldódni a problémák. Egy szemmel láthatóan igazán gyenge, és az átlag 15 éves lány értelmi szintjéhez igazodó "poént" komolyan veszek én is, sőt, számon kérem rajtuk, és ha szembesítenek azzal, hogy milyen buta vagyok, és teljesen jogosan letilt, hogy ne kelljen a fejemből áramló ostobaságot elviselnie, fel vagyok háborodva. Sőt, mi több, bizonyítva azt, hogy ők (velem ellentétben) milyen bunkók, az egész sztorit nevekkel együtt egy alapvetően anonimitásra épülő oldalra kiteszem. Igen, én is így szoktam.
2015. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
attól még h ti fiúk, csak a ribiket veszitek észre(amiről csak ti tehettek,elnézést) a normálisakat,meg észre se veszitek
2015. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mondca!!!!! 15 évesen milyen a normális lány?
2015. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem nagyképű,nem mindig csak magával foglalkozik, és nem olyan aki már minden fiúnak megvolt... Annyira beképzeltek tudnak lenni azok a r*bancok.
2015. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
# 16 nyilván te vagy a "normális", meg a kedves
2015. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Megnéztem őket kíváncsiságból Fb-n... Ha azok akiket néztem akkor marha csúnyák xD ne is foglalkozz ezekkel.
2015. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!