Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! 33 éves vagyok. Szeretnék...

XTomix kérdése:

Üdv! 33 éves vagyok. Szeretnék elkezdeni gyúrni, hogy valamelyest izmosabb legyek! Kérdés: van értelme? Vagy már késő, nem lesz szemmel látható változás.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne értelme, simán tudsz fejlődni, vágj bele!
2012. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne értelme? Gond nélkül össze lehet hozni egy tisztességes izomzatot, mégis mi az akadálya?
2012. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33 év az kor? Én 41 éves koromban kezdtem el futni, és szinte észrevétlenül meglett a félmaraton, majd a maraton is, sőt hegyen is futok rendszeresen. És a felsőtestemet is akkoriban vettem kezelésbe. Mondjuk ettől nem lettem egy görög félisten, de látványos volt itt is a változás.
2012. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
33? Hajrá
2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el nyugodtan az edzést. De különösen figyelj oda az étkezésre illetve a megfelelő edzéstervre, mert ha ezekre nem figyelsz akkor nem fejlődsz, és azt fogod hinni hogy a 33 éved miatt, és feladod. Szóval olvass utána sokat, vagy kérdezz hozzáértőt.
2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!