Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy találnom kéne egy társat.. Régebben is gondolkoztam ezen de nem igazán foglalkoztam vele. De most kb. majdnem minden nap azon gondolkodom hogy milyen boldog lennék ha lenne egy barátom és szerelmes lehetnék.. Csak van 2 probléma ami bezavar a képbe. Az egyik az hogy neten nem valami ésszerű ismerkedni mivel:

lehet ,hogy nem egy veled korabelivel vagy pár évvel nagyobbal beszélgetsz, meg az is lehet ,hogy amit láttál róla képet az nem is ő (de ez az előzőhöz kapcsoplódik).

Lényeg a lényeg így lenne a legegyszerűbb de akkor is ez veszélyes.

A második eset az hogy a valóságban (suliban)

ismersz jobban meg valakit. De én meg kis csendeske vagyok és nem igazán tudok ismerkedni. Meg eleve ha netán tetszem valakinek akkor ő hívjon el beszélgetni meg ő kezdeményezzen mert szerintem gáz ha egy lány rohangál a fiú után. :D 2 év múlva megyek középiskolába és lehet hogy ott akkor új emberekkel fogok megismerkedni (meg esetleg lesz barátom is) de akkor azt várjam ki? Szóval mi legyen? Vagy mit csináljak?


2015. jan. 7. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] tessék megmutatom magam :D,mindenkinek megfogom magamat mutatni :O...
2015. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
najó mégsem mert fos a link
2015. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha most itt Általánosban van valaki aki NAGYON tetszik neked, ne hagyd futni. :33
2015. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen elég veszélyes az interneten ismerkedés, főleg a mostani világban.

De nem gáz ha esetleg te kezdeményezel. Sok olyan fiú van, aki nem mer kezdeményezni, lehethogy egy olyan fiú, aki tetszik neked, pont ilyen. Bár nem tudom hogy te a visszahúzóddóbb fiúkhoz hogy viszonyulsz.

Másik variáció, hogy vársz a középsulira, lehethogy ott lesz egy olyan fiú, aki majd össze akar jönni veled :)

2015. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mit tegyél?

Tarts még egy pár születésnapot!

2015. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel volt egy kis probléma ebből az ismerkedésdiből ezért inkább leírom az ideálom:

Legyen aranyos,kedves,vicces,magas (alap) :Dművészlélek,természetesen törődjön velem,nekem az is megfelel ha akár egy picit visszahúzódó de akkor (itt a válaszokban olvasva) nekem kell nyitnom felé. Fogadja el hogy én bírom az animéket/mangákat (a legjobb az lenne ha ő is szeretné ezeket) :D Nagyjából ennyi :D

2015. jan. 7. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő írta. Tarts még pár szülinapot. :)

Egyébként nem annyira nehéz ilyen srácot találni szerintem.

Csak példának én 5 évig jártam zongora tanárhoz,2 évet népdalkörben énekeltem...egyéb. Amióta az eszemet tudom nézek animéket olvasok mangákat, szoval nem tudsz olyan animét mangát mondani amit ne tudnák elemezni. :))

A lányok iránti tiszteletem szeretetem szavakba se fogható xD

Csak sajnos túl fiatal vagy számomra. Na de a lényeg hogy én a helyedben nem siettetném a dolgokat.


26/F xD

2015. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!