Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen hatalmas elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hatalmas elvárás az, hogy borotválkozzon?

Figyelt kérdés

Barátomnak kb fél éve könyörögnöm kell, hogy hajlandó legyen megborotválkozni. A kapcsolat elején tök örültem, mert őt is zavarta ha már kezdett szakálla nőni, de egy ideje nagyon nem akarja leszedni.

Nem várok mindennap borotválkozást, 1-2 mm borosta még belefér, de azon túl nagyon utálom. Most tényleg nagy igényeim vannak? Ez az egyetlen dolog a külsejével kapcsolatban, amit szoktam kérni..

Még azt is felajánlottam, hogy én megcsinálom neki, mert az a kifogása, hogy nem szereti csinálni és csak megvágja magát. De az se jó...

Szerinte túl sokat hisztizek.

Tényleg ilyen hatalmas elvárás?

21 évesek vagyunk


2015. jan. 7. 16:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is 21 éves vagyok és van szakállam. Bocsi, de ez nem olyan dolog, amibe senki más nem szólhat bele. Ő eldöntheti milyen legyen a fanszőrzet, de az arcom nekem így tetszik.
2015. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nem szép egyenletes borostáról van szó,akkor gáz. Csak úgy mint az egyenetlen szakáll...


Nem nagy kérés lenne kérdező.Mond meg neki, hogy villanyborotvával nem fogja magát megvágni,esetleg vegyél neki egyet ajándékba!

2015. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*olyan dolog, amibe senki más nem szólhat bele.
2015. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
jólvan kérdező de akkor fejezd be a duzzogást mert úgy látom már szerinted sem nagy ügy ez a szakáll-dolog.....(a feltett kérdés máris túl van tárgyalva)
2015. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg nem illetek össze. Persze, kellenek a kompromisszumok minden kapcsolatba, de ha valamit én így szeretek, ő meg úgy, akkor az sehogyse fog működni. Pl. az előző párom a hosszú hajat szerette, de én meg szeretem röviden. Soha nem növeszteném meg csak azért, mert ő neki az tetszik, de én meg nem érzem jól magam úgy. Szóval...
2015. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
8: Azt vágod, hogy kb. az anyukája vagy egy nagyra nőtt gyereknek?
2015. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

8as vagyok.


Nem ismered a párom, szerintem nem kéne rögtön legyerekezni. Ha neked is olyan gondjaid lennének, mint nekünk, akkor neked sem a hajmosás lenne a legnagyobb problémád, mármint, hogy hulla fáradtan is megmosd...

2015. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nekem semmi gondom nincs a világon, főleg hozzátok képest, de szerintem akkor sem normális, hogy ilyenekért könyörögni kell egy felnőtt embernek. Láthatóan neked is gondot okoz, hogy ő nem fordít erre kellő figyelmet, különben nem nyaggatnád vele...
2015. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ez már rossz, ha változásra kényszeríted. ha ő szereti a szakállát, akkor meghagyja. én másfél éve nem borotválkozok, csak le dúrom géppel, mert én a borostát, majd pár mm-eset szeretek. és pont nem érdekel melyik nő mit mond, mert az olyan lány azzal együtt fog szeretni és elfogadni
2015. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!