Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tőlem 4 évvel idősebb, és együtt vagyunk már kb 4 hónapja.

Már nem érzem azt mint az elején, múlthéten ráadásul megijedtem mert azt hittem terhes. Mondtam neki, hogy szedjen fogamzásgátlót, még is fizettem volna neki mindig. Ő nem hajlandó elmenni a nőgyógyászhoz, arra hivatkozva, hogy "nincs ideje".

Aranyos lány és sajnálnám dobni, viszont már nem szeretnék együtt lenni.

Azonban félek, hogy ha szakítunk, valami hülyeséget fog csinálni... (Kukájában van egy használt koton.)

Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 7. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Iktasd ki!


Mármint a csajt.

2015. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mondom hogy aranyos és tényleg rossz érzés lenne megbántani, mert elvileg szeret engem... De ha túlságosan szeret, félek, hogy hülyeséget csinál, ami miatt én kerülök bajba. Nem tudok konkrétumot, de a nők mindig meglepetést okoznak...
2015. jan. 7. 18:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted ne kinoud.. felejtsetek el egymast, hidd el, hosszutavon az lesz neki es neked is a legjobb.. ha meg csinal magaval valamit az az o baja.

Nem ahoz kell ero higy ongyilkos legyel, hanem ahoz hogy eos legy es tul eld!

2015. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sztem pár órát bír csak a sperma a gumiban, szóval max. öngyilkos lesz, aki pedig arra képes, azzal nemtom mi értelme van tervezni dolgokat. amúgy el tudom képzelni, h a lelkednek nem tenne jót, de valszeg nem sok olyan hülye van, aki megteszi + nem lehet egy öngyi hajlamú csaj miatt elcseszni egy életet.
2015. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!