Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első kisbabánkat várjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kisbabánkat várjuk, nagyon szeretjük egymást. Eddig legalábbis ezt hittem. Nem kellett volna megnézni a telefonját ugye?

Figyelt kérdés
Buszsoför nem kell mondanom mindig voltak nők körülötte. Hiába is mondja hogy sosem csalt meg azért én sem most jöttem a falvédőről. Most hogy babát várunk tényleg nem számítottam hogy ismét elkezdődött az smsezés. Nem szóltam neki, a baba miatt. De belül így is örlődöm. Ennyire nem lehet tisztességtelen, vagy csak unatkozik, hogy most nem szexelünk annyit? Vagy törődjek bele hogy a házassággal együtt jár a hűtlenség?
2010. febr. 5. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg inkább egyedül mint egy hütlen férjel
2010. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mivan?
2010. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem mi van hanem ha azt hiszed h megcsal akkor inkább egyedül neveld fel a gyereket minthogy olyan valakivel aki félre kavar
2010. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne kövesd el édesanyám hibáját! 18 évig szenvedett apám mellett, aki az első pillanattól kezdve csalta.

Inkább neveld egyedül a picit. Anyu is, miután elváltak egyedül nevelt fel minket és nem lett belőlünk bűnöző stb...

2010. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja vagy ha meg nem csal akkor azér nem akar dugni mert terhes vagy és félti a babát
2010. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ilyet semmiképpen ne írj,hogy a házassággal együtt jár a hűtlenség is!Mindjárt lefordulok a székről!Nem mindenki csalja mag a párját.Főleg nem egy kismamát.... :(

Ne haragudj,de te a babóca miatt nem szólsz neki,de ő még a baba ellenére is megcsalhat,vagy hogy is van ez?Ne te lapíts az ő hülyesége miatt.Attól még,hogy szólsz neki,hogy lebukott,nem jelenti azt,hogy itt vége köztetek.De ezt meg kell beszélnetek!

Ha egyedül őrlödsz,és majd mindig azon idegeskedsz,hogy mikor csal meg éppen,az a bébinek sem tesz jót.Többet ártanaál a halgatással,mint azzal,ha megbeszélnétek!

2010. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mit találtál a telefonban?
2010. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy 6 hónapja hozzád se érhet?

Mert erről nem írtál.

Leírhatnád, hogy pontosan mi történt.

2010. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!