Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok miről beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok miről beszélni a barátnőmmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyszerűen semmi közös témánk nincs a barátnőmmel.. 2hete ismertük meg egymást egy társaságban, de sajnos alighanem csak a külső alapján jöttünk be egymásnak (mivel kettesben alig beszéltünk és egymás szöges ellentétei vagyunk)..

múlt szombaton kicsit többet tudtunk beszélni kettesben, végre olyan témákról is beszéltünk ami engem is érdekel, elkezdtem valamit érezni (+alkohol is volt bennünk) és megcsókoltuk egymást, ezt az estét végigcsókolóztuk, nem is nagyon beszéltünk közben.. Szép és jó minden, azóta valahogy egy pár is lettünk hivatalosan mivel valaki megkérdezte hogy akkor mi most együtt vagyunk ő meg mondta hogy igen én meg természetesen nem ellenkeztem (de még mindig alig beszéltünk kettesben).

De itt jön a probléma: teljesen ellentétesek vagyunk, ő elég gyengécske iskolába jár, bukás környékén van minden évben, cigizik, nem sportol, nincs hobbija, nem olvas, nagyon bárgyú filmeket szeret (horrort és anime-ket néz), amit tudok róla hogy rohadt sokat bulizik, azaz ő neki a szoc élet minden, ezeken kívül semmit nem tudok róla, komolyan... pedig kérdezgettem mindenről de semmit nem szokott csinálni.. Én meg a város egyik legjobb iskolájában tanulok elég jó eredménnyel, kézilabdázok a város ificsapatában, emellett kondizok, olvasok mindennap, filmek között is a mélyebbeket jelentésűeket szeretem, és elég sok téren még tájékozott vagyok. Félre ne értsetek nem magamat akarom dicsérni, de egyszerűen nem tudok vele miről beszélni, semmi közös témánk nincs.. mindkettőnknek van macskája, arról beszéltünk eddig a legtöbbet hogy azok mit szoktak csinálni (komolyan).


Nem tudom hogy ő élvezi, illetve élvezni fogja-e ezt a kapcsolatot, de még nem találkoztunk kettesben egyszer sem (bezony, pedig már járunk elvileg) és biztos vagyok benne hogy amikor a hétvégén találkázunk először kettesben az idő 90%ában kellemetlen csend lesz, mivel alapból ő se egy beszédes és én se vagyok..


De ezek ellenére mégse akarom "elküldeni" mivel most más lány jelenleg nincs akivel összejöhetnék, és ezek ellenére is valahogy vonzódok a csajhoz.


Mit tegyek? miről/hogyan tudok beszélni egy ilyen csajjal úgy hogy tényleg szinte SEMMI közös nincs bennünk?


A válaszokat köszönöm!


2015. jan. 7. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Bocs de ezen most jót nevettem.
2015. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ragaszkodj hozzá foggal, körömmel életetek végéig!
2015. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak legyél vele kettesben többet, a közös élmények hozzák a közös témákat is és egy idő után vagy kialakul a párbeszéd rész vagy nem. Ami nem megy azt ne erőltesd csak azért mert épp nincs más.
2015. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
itt a vége fuss el véle...:D
2015. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Átérzem helyzeted. Az ilyen lányokkal csak a hasonló színvonalú fiúk képesek szótérteni.


16F

2015. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele a mozdonyszerelésről. Az biztos lenyűgözi.
2015. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Két hétig erőltettük a dolgot aztán elváltak útjaink.
2015. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

másolom a kulcskifejezéseket:

barátnőm

2hete ismertük meg egymást

nem magamat akarom dicsérni

mégse akarom "elküldeni" mivel most más lány jelenleg nincs akivel összejöhetnék

hogyan tudok beszélni egy ilyen csajjal


Először gratulálok magadhoz, uz után pedig "kettőtökhöz"!


ÉLJEN A CSODÁS IFJÚSÁG......

2015. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" biztos vagyok benne hogy amikor a hétvégén találkázunk először kettesben az idő 90%ában kellemetlen csend lesz, mivel alapból ő se egy beszédes és én se vagyok"


Ó ezzel rengetegen vannak így.Ha egy randi a beszélgetésre van kihegyezve az gáz.Nézzél vele horrort vagy animét!Vagy mutass neki egy olyan filmet,ami szerinted jó!Kísérjen el kézilabdázni vagy menjetek kondizni együtt!stb.

2015. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,de ez így nagyon nem fog működni.Egy párkapcsolat attól jó ha van miről beszélnetek(évek múlva ez már nem olyan fontos,ha nem beszéltek akkor is jól el tudtok lenni).

Párommal 6 éve vagyok együtt.Attól jó a kapcsolatunk,hogy most is,de az elején is rengeteg dologról tudtunk beszélni.Mintha már ezer éve ismertük volna egymást...mai napig úgy tudunk beszélgetni,mintha legjobb haverok lennénk.


Azt tudom neked tanácsolni,hogy vessetek véget ennek a kapcsolatnak minél előbb és ne pazaroljátok egymás idejét.Ha tényleg olyan értelmes vagy,mint ahogy elmondtad,akkor ne az érdekeljen,hogy "jelenleg nincs lány akivel összejöhetnék".Hát majd lesz később...Sok sikert!:)

2015. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!