Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen jellegű kapcsolathoz partnert találni?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy hosszú ideig tartó kapcsolatom, ami eléggé megtépázta az önbizalmam, annak ellenére is, hogy békésen, leginkább a körülményeinknek köszönhetően mentünk szét a párommal. Ebből kifolyólag szeretnék egy színtisztán szexuális alapokon nyugvó kapcsolatot kialakítani, ami tartós, a körülményekhez mérten rendszeres és mentes a kötöttségektől (ha "szüksége van" rám szól, ha én kívánom, én jelzem felé, nincsenek felesleges körök). Viszont - mivel korábban sosem voltam ilyen helyzetben - nem tudom hol találhatnék ehhez megfelelő partnert? Akikkel eddig próbálkoztam mindnyájan többet szerettek volna kihozni a dologból. Előre is köszönöm a normális válaszokat! 22/F

2015. jan. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
csak szexre kellesz ja jo film :)
2015. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szpring ***** válasza:
68%

44ffi okoskodása köv:


"a férfi sorsa a nő" régi közmondás. szerintem óriási szerencsejáték, hogy kivel állsz össze, mennyire dilis vagypedig normális egy nő, akivel összehoz a sors. És csak az idő gyógyítja a sebeket, olyan amit írsz kapcsolat nincs, ami nagyon fontos, hogy NE legyél SOHA féltékeny típus, hagyd hadd csináljanak amit akarnak, ne akard irányítani őket. csak szeresd őket, ha szépek

2015. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen élőben próbáld, a netes oldalakon az emberek nagyja troll/kamu/pasi/pasi női profillal.

A legjobb esély haveri körből jöhet vagy egy-két randiból, ahol sikerül lebeszélni ezt.

Baráti körből erősen nem javaslom, mert ha még össze is jön, akkor utána nagyon gáz, ha egyikőtök többet érez.

( bár ki tudja, ha mindketten többet éreztek, akkor meg megvan akövetkező barátnőd :) )

2015. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!