Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire a pénzre mennek? Nekem nőként fura ilyen hozzászólásokat olvasni.

Figyelt kérdés
Írjátok már, konkrét példákat, amik veletek történtek és amiből ezt tapasztaltátok.
2015. jan. 8. 13:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

10: nézz már körbe! Hány lúzer, naplopó pasinak van barátnője, kapcsolata!

Persze vannak pénzéhes nők.

Vannak nők, akik nem pénzéhesek, de reálisak és nem lennének együtt egy naplopóval, aki csak költeni szereti a pénzt.

És vannak akiknek bármilyen pasi jó.

Nem minden nő egyforma. Nem kell ráragasztani ezt a pénzéhes jelzőt mindenkire.

2015. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egy biztos: Láttam már nálam hülyébb, csóróbb és rondább férfiakat is vonzó nőkkel az oldalukon, pedig én sem vagyok kiemelkedő egyikben sem.
2015. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%
Több nővel is leveleztem már, akik soha többet nem írtak vissza, miután megtudták, hogy nem tanulok már.
2015. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Na akkor kisregénybe írom, hogy én hogy látok a dolgokat!

Ott keveredik félre a dolog, hogy sokan azt mondják, hogy a nők a pénzre buknak pedig nem, mert a sikerre!

A nők a sikeres férfiakat szeretik akik dominánsak és ezek általában véve gazdagok, de nem közvetlen a pénzért vonzódnak hozzájuk hanem azért mert sikeresek és amilyenné a pénz miatt tudtak-tudnak válni.

Véleményem szerint tökéletes példa a Hajdú Péter! Ha Hajdó Péter nettó 200 ezret keresne akkor nem lenne olyan felesége mint amilyen. Hogy miért? Mert nem telne neki mesterfodrászra, méretre szabott ruhákra, drága lakásra, autóra, vacsorákra, wellnesre és utazásra stb...

A nők szeretik az igényes férfiakat, de ez sokba kerül! Idő amíg elmész sportolni és ha nem nem vagy olyan szerencsés, hogy bármit sportolhatsz akkor csak nehezebbé válik a dolog. Pénzbe kerül a jó fodrász, a drága parfüm a divatos és jó minőségű ruhák, hogy minden ruhadarab passzoljon mindenhez stb...

Plusz nyilván felemelő érzés egy nőnek amikor egy drágább autóból szállhat ki és viszonylag sűrűn mehetnek étterembe, nyaralni, hosszú hétvégére. Ha még kap egy drágább ajándékot pl.: iPhone az meg maga a tökély!

Én abszolúte azt tapasztalom, hogy ezek a dolgok baromira sokat számítanak egy nőnek. Egy átlagos férfi ha az előbbi dolgokat meg tudja adni egy nőnek akkor tökéletes férfivé léphet elő.

A másik dolog, meg a barátnők! Nem egyszer tapasztaltam már a környezetemben, hogy részben azért ment gallyra egy kapcsolat, mert a férfi nem vett olyan drága ajándékokat mint a barátnői barátnői, akik addig dumáltak a csaj fülébe, hogy "biztos nem szeret mert nem költ rád ennyit meg ennyit" csak zátonyra futott a kapcsolat.

Zárásul: ha a számomra vonzó és szimpatikus nőket veszem alapul (nem plázapic*sák és nem mondanám őket hozományvadásznak sem butának, 25 év körüli fiatal csinos, főiskolát végzett lányokról van szó) akkor megállapíthatom, hogy 35 év körüli, átlagosnál jobb családi háttérrel és egzisztenciával rendelkező többségében vállalkozó, átlagos vagy kicsivel jobb képű magas férfiakhoz vonzódnak akiknek nem jelent gondot egy tengerparti nyaralás, bécsi koncert, vásárolgatás, drága ajándékok és legalább 3-4 milliós autójuk van.

27F

2015. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
nem kell ráragasztani mindenkire, mert nem mindenki az, csak van pár, és jól írta az előttem szóló, h számít, h ne legyen szegény a srác, engem ugyebár lenézett itt vki azért, mert nem akarok kocsit még, mert nincs szükségem rá, és biciklivel, tömegközlekedéssel járok, mert nem egy nagy város. ő elképzelhetetlennek tartja kocsi nélkül az életet pl., meg az olcsóbb (7-800Ft-os) csokit, meg a szerényebb karácsonyi ajándékot, sőt elképzelni se tudja, h milyen lehet karácsony ajándék nélkül. hát én meg pont les**rom, h kapok-e pl. ajándékot, nem ezen múlik a boldogságom, biztos a kis Jézuskánk az én ajándékomat is mindig neki viszi. :D
2015. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek én egy olyan férfire bukok,aki ugyan okos,erős,családszerető,hiába nem utazik egy porsheval v

vagy mercedesel,mert tudom hogy ő kitartó és dolgos.

Emellett az ilyen fajta pari mellett van ellentét,aki hülye,nincs sok pénze,de még dolgozni se akar.Azt elismerném ha rengeteget dolgozna és még úgy se lenne pénze,az nem baj,de egy olyao aki nem is intelligens,nem dolgozik,nem tanul,az élettőkane várjon túl sok mindent,mert mindenért meg kell dolgozni.

Ha meg gazdagokról van szó.Köztük is vannak rendesek,akik tanultak,dolgosak és illemeldesek.Meg vannak a bunkók,lenézők.Hát egy olyant csak egy vele egy kaliberű fog elfogadni.

Én is tudok mondani a környezetemben lévő nőket,akik bár tagadják,de látni lehet,hogy pénzért szeretik a párjukat.

Pl.50 éves gazdag ember,elvett egy 19 éves lányt.A lagzira limuzinok várták a násznépet.A férfi kőgazdag volt,szinte a lány apja lehetne.

Nem azért de egy nő egy kapcsolatba ugyancsak szeret néha parancsólgatni,de szeretik a párjukat és szimplán csak biztonságra vágznak.A férfinek is meg kell mutatni dominanciáját,éreztesse hogy a nő mindenben számítson rá.Van olyan kapcsolat,ahol a férfi parancsól,a nő pedig háttérbe szorul,ilyen esetbe a férfi képesmegütni a nőt,mert nem az van amit ő akar.Nehéz elhinni(nem áltaĺánonísava)de ilyen is megtörténhet.A nő nem tudja bántani a férfit.

Egy tökéletes,konfliktus nélküli kapcsolatban mindkét nem egyenjogú és nem az van,amit a nő akar.Hanem amit nindketten akarnak.Igen,ilyen is előfordulhat,senki nem olyan mint a másik.

Nő létemre mondom

2015. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

#14-es jól irta.

A sikeres férfira buknak = igényes = jól keres.

Mert az igényesség sok sok sok sok sok pénz és megint csak pénz.

Hogy tudj magadra adni mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.

Edzés,fodrász,szolárium,drága autó,ezek rengeteg zseton.

És nők igen ezekhez is vonzódnak.

3 dolog viszi el a lányt:

-Kinézet

-Személyiség

-Pénz


Ezek alapok hozzájuk.

2015. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
mindig elképedek, mennyi nőgyűlölő van itt :D
2015. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nőket sőt imádom.

Nekem ez nem negativ,mert érthető a nő a státuszhoz vonzódik,ezt el kell fogadni.Oda megy ahol több az arany és ahol FÉRFI-t lát,ennyi.

2015. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
én írtam a regényt! én sem utálom a nőket, egyáltalán nem! de az igazsághoz sokszor csúnya! a nők természete ilyen, biztonságot akarnak az utódoknak, ezért erős-sikeres férfit választanak (persze aki megteheti, és nyilván csak bizonyos kor és érettség után jutnak el ide)
2015. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!