Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire a pénzre mennek? Nekem nőként fura ilyen hozzászólásokat olvasni.

Figyelt kérdés
Írjátok már, konkrét példákat, amik veletek történtek és amiből ezt tapasztaltátok.
2015. jan. 8. 13:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Igy van utolsó bingó.

Ez az igazság,ébresztő mindenkinek.

Ha nekem bármelyik csajom lelépne egy sokkal gazdagabbal akkor nem ribizlizném le hanem igen tudom,hogy nekem arrébb kell állnom ez az élet rendje,nem bántanám inkább szurkolnék neki,hogy drágám legyél boldog.

Fájna biztos de túl lépnék rajta,és megyek tovább,ezért is törekszem a sikerre,mert ez kell igenis én tudom tapasztalat.

2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem a pénzre mennek. Csak elkerülik az életképtelen lúzer pasikat, akiknek az is probléma, hogy ha kell venni a barátnőjének egy fagyit. Azokat a pasikat, akik tőlük várják minden problémájuk megoldását. Te talán együtt lennél egy olyan pasival, akinek semmi életcélja? Szülnél egy olyannak gyereket, aki nem tud gondoskodni rólad ameddig nem tudsz dolgozni menni? Akire nem lehet számítani a bajban, mert arra nem képes, hogy néhány telefont elintézzen. Itt olvastam nemrég, hogy egy pasinak megfelel a közmunka, így érzi jól magát, nem akar ennél többet, mert így nincs semmi felelősség. Az ilyenektől nem azért menekülnek a nők mert a pénzre mennek, hanem mert ilyen gondolkodást nem lehet elfogadni. Aki megelégszik a sz_a_rral, és az jön le a viselkedéséből, hog nem is akar ennél többet, az ne csodálkozzon. Pl. az egyik válaszban volt, hogy nem kell kocsi, mert jó a bicikli meg a tömegközlekedés, mert neked így jó. De ha a barátnődnek kocsija van, akkor nem fog miattad buszozni, mert neked jó úgy. Az meg elég ciki, ha nő visz évekig mindenhova, mert neked nem kell kocsi...Szóval nem kell mindent a pénzre fogni, általában ennél nagyobb problémák szoktak lenni.
2015. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

egyrészt minek kéne vinnie a bnőmnek?

akkor lehet felezni a költségeket is, ha annyira fontos egy kocsi, másrészt pedig nem kell a szomszédba is kocsival menni sztem. fagyi okés, de ha vkinek nem úgy adja az anyagi helyzete, akkor ne legyen már lenézés, főleg, ha mondjuk szenved vmivel, ami miatt nem kap melót egyelőre a szakterületén, de igyekszik sz** melókat is elvállalni, h néha el tudjon menni a bnőjéhez, aki mondjuk nem a szomszédban lakik, mellette még a problémáját is megoldani, mellette csetelni egész nap vele, mert neki jó munkája van, s tud írogatni munka közben is stb., te meg old meg, ahogy tudod.

2015. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Hogy minek kéne vinnie? Miért, ha mentek valahova, akkor ő megy kocsival, te meg busszal, vagy esetleg tekersz utána? Vagy tankoláskor kiszámolod a rád eső részt km-re leosztva? Ha nem úgy adja az anyagi helyzeted, akkor valószínűleg nem fogod tudni felezni a költségeket, és ha normális nőről van szó, akkor nem is fogja elkérni. De ha meg mindig mindent a nőnek kell fizetni, akkor egy idő után elege lesz ebből. Nem jó, ha felcserélődnek a szerepek egy kapcsolatban, akkor szoktak panaszkodni, hogy a nő lesz férfiszerepben. Erről oldalakat tudnék írni, inkább nem mennék bele. A lényeg, hogy a nőknek biztonság kell, és ebbe az anyagi biztonság is beletartozik. És ha választhatnak, akkor olyan férfit választanak, aki ezt meg tudja nekik adni, és nem egy csóróval fogják leélni az életüket, akinek még az is probléma, hogy saját magáról gondoskodjon. Az ilyeneknek maradnak azok a nők, akiknek nagyjából bárki megfelel. Ha egy férfi nem tud semmit felmutatni (külsőre, stílusban, vagy anyagilag), akkor ezek közül jut neki valaki. Ide tartoznak pl. azok a 35 év körüli nők, akiknek még nincs gyerekük, félnek hogy kifutnak az időből és gyorsan gyereket akarnak. Ők általában már megteremtették maguknak az anyagiakat ahhoz, hogy egyedül is fel tudnak nevelni egy gyereket, nincs szükségük társra, nekik csak a sperma kell. Van köztük olyan, aki elég jól tartja magát, erről megint oldalakat tudnék írni, de ez már nem a témához kapcsolódik.
2015. jan. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leírtad, h számít a pénz a nőnek. Ezzel most arra is rávilágítottál, h egy szegényebb ember nem jöhet össze egy gazdagabb lánnyal, mert akkor már kellemetlenül kell éreznie magát. Szted ez így normális, komolyan, amit levezettél, a lényege legalábbis?

Én nem hiszem, h ezen múlna a boldogság, de ha neked igen, akkor legyen, azt se hiszem, h "az ilyeneknek" marad az, akinek bárki megfelel, valaki sztem nem ennyire anyagias, bízok benne, h sokan nem az anyagi biztonságot keresik, hanem a boldogságot. Én azt hiszem, h ha mindkettő megtesz minden tőle telhetőt, és esetleg a csajnak jön be az élet, akkor nem kell égnie a férfinak se. Bízok abban, h valaki nem ennyire az anyagi biztonságra hajt, mert ez nekem elég gusztustalannak tűnik, az ilyennek a fejére tetoválnám, h pénz kell, sok pénz, h leéljek veled egy életet. Kocsi, meg minden jó. Ha lesz is pénzem egyszer rendesen, én tuti, h nem azzal fogok csajozni, mert ez nekem tényleg nagyon gáznak tűnik, hirdesse magát akkor már neten, h gáláns urat keresek.

Egyébként csak így lehet felezni a költségeket, h kiszámolom felesbe? Nem lehet, h egyszer én megyek tankolni, egyszer ő, vagy mikor hogy?

S miért kéne mindig a nőnek fizetni mindent? Azért most ne egy olyan embert vegyél már alapul, aki eltartatja magát, ebben az esetben megérteném az egész dolgot, amit írtál, de egyébként nem igazán.

2015. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves 25ös! Van esetleg barátnőd, feleséged, élettársad? Mert abból a kis naiv válaszodból arra következtetek, hogy nem nagy tapasztalatod van a nők terén. Szerinted mennyire lehet boldog 2 ember, ha azon kell izgulni, hogy miből fizetik be a számlákat, illetve hogy jut-e pénz kajára? És akkor még nem csináltak semmi programot közösen, mert ugye az is pénzbe kerül. Esetleg van valamilyen tapasztalatod ilyen téren? Mindenkinek fontos az anyagi biztonság is. De lehet, hogy erről írok ki egy kérdést nemsokára. Az anyagi biztonság nem egyenlő azzal amiről a kérdésben szó van, nem a legújabb BMW-t és iPhone-t jelenti. Hanem azt, hogy egy olyan életet biztosítanak együtt, hogy ne kelljen nélkülözni, lemondani dolgokról. Ne kelljen megnézni, hogy mikor melyik boltban mi akciós, és 10 helyről beszerezni a dolgokat, mert így spórolni lehet pár 100 Ft-ot. És ha kell egy új cipő vagy kabát, akkor ne kelljen azon gondolkozni, hogy ha megveszem akkor miből fogok ételt venni. Ez nem azt jelenti, hogy "pénz kell, sok pénz, h leéljek veled egy életet". És azt se felejtsd el, hogy ha esetleg a nő szülni fog, az 2 év kiesés a munkából. Addig is meg kell élni, ráadásul egy gyerek nem olcsó dolog. Ha a férfi úgy gondolja, hogy nem kell pénz, elég a boldogság és a szeretet, és ehhez jön egy minimálbér vagy még az sem, akkor miből élnek meg? Szereteten nem lehet pelenkát venni...

A kocsi is olyan dolog, hogy egy nagyvárosban alapszükséglet, nem pedig luxus. Főleg ha valaki sokat jár vidékre. Ha esetleg te csak a szomszéd utcánál nem mész messzebb és családod sincs, akkor nem kell kocsi. Ha az embernek gyereke van, akkor megint más a helyzet. Egy gyerekkel nem nyomorognék a buszon, és nem várnék hóban fagyban fél órát a megállóban...

Hirdesse magát a neten? Gáláns úr? Te nagyon el vagy tévedve, összekevered a normális gondolkodású nőket a prostikkal.

2015. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Legyen igazad mindenben Ev, vmilyen szinten megértem, h mit írsz, de vhol mégse.
2015. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
lkogho14-es tökéletesen igazad van. Ettől kimerítőbb választ én se tudnák adni. Szépség, személyiség, pénz=dominancia. Igen ez vonzza a nőket. De ez így van rendjén. A nő érdeke az utódok sikeres élete, a család fentartása. És egy csóró alkoholista, nincstelen pasival hol lenne a családja?
2015. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a barátnőm szokta mondani. A pénz nem számít, olyannak szeretlek, amilyen vagy! Aztán javasolja idén mehetnénk görögbe nyaralni. Már ki is nézett egy jó helyet magának. Mert ez ugyebár ingyen van? És persze meg kell fizetnem, mert a férfi dolga ezt kifizetni. Legalábbis a csajom szerint. De a pénz nem számit!
2015. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!