Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, veletek már történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek már történt olyan, hogy egyszerre ketten tetszettek?

Figyelt kérdés

És ha az egyik viszonozza az érzést, akkor vele jártok még akkor is ha a másik jobban tetszik?

Tudom, hogy bonyolult, bocsi


2015. jan. 8. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ha kezdő vagy ez teljesen természetes. Bevallom nekem már olyan is volt, hogy nem csak ketten tetszettek, hanem egyszerre két vasat tartottam a tűzbe, vagyis egy időszakban két lánnyal szexeltem.


A te helyzetedben azt tanácsolnám, hogy igen, ha csak a kevésbé tetsző viszonozza a vonzalmadat, akkor azzal foglalkozz és belé fektesd az energiáidat (és később a farkadat).

2015. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy lány nálam azt jeleni, hogy szépnek találom és jó lenne kicsit megismerni. Még semmi érzelem nem alakult ki nekem ebben a szakaszban, szóval nálam sokszor van, hogy egyszerre több lány tetszik. Majd azt választom barátnőnek, aki iránt elkezdek érezni valamit és akkor nem érdekel, ha a másik szebb külsőre.
2015. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, kértem "pisztáciát" és "epret" is, két-két gombóccal.
2015. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja csak az a gond, hogy a másik tényleg csak külsőre tetszik (mivel belülről kábé semennyire sem ismerem). Ellenben a lányt, akivel alakulgatnak a dolgok kezdem megismerni és tetszik a belsője is persze csak azért úgy érzem ebből nem lesz akkora szerelem mint a másikból lehetne

Am nem vok kezdő már voltak barátnőim csak ilyen helyzetbe nem kerültem még sose.

19/F

2015. jan. 8. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is csoda ha egy van, aki tetszik. Sose tetszett kettő.
2015. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!