Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmes egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lalola111 kérdése:

Lehet szerelmes egyszerre két férfibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy érzem egyszerre vagyok két férfiba szerelmes a mostani páromba és az exembe. Emiatt sajnos volt egy rövid szünetünk a párommal és az idő alatt talalkoztam a volt párommal nagyon jó volt látni jól esett, hiányzott nekem. Viszont nem birtam ki a a mostani barátom nélkül. Azt hittem megkönnyebbűlve érzem majd magam hogy szet mentünk. De nem, hiànyzott es most újra egyűtt vagyunk de még az exem még mindig őtis szeretm. Nem tudom hogy lehetséges ez? Hogy tudnék ki mászni belőle? Előre köszönöm a vàlaszokat! Puszi

2015. jan. 8. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még 4 is tudok nagy szivem van

:-D

2015. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi első, de ettől a "nagy szívem van" dumától kikészülök...:D uh
2015. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miután leírtam nekem is furcsa volt

:-D

2015. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindkettőben más tetszik más fog meg ez sztem nem igazi szerelem , olyat keress akiben minden egyben van
2015. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!