Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se depis se semmi ilyesmi hogy most ide írok. Pusztán egy gondolatot szeretnék megosztani veletek illetve aki elolvassa és feldolgozza annak a válaszait értékelését :D. Szóval miért van hogy elég sok nő körbe vesz de mindegyikbe felfedezek valami hibát ami miatt kicsit tartózkodom tőle és nem szeretnék belemenni semmi kapcsolatba. Lehet hogy azért van mert sok jó csaj barátnőm volt és nem akarom lejjebb adni a szintet ? Vagy csak szimplán elkerülnek az olyan nők akiknek én tetszek de ő viszont tetszik nekem. Olyan volt hogy nagyon tetszett a csaj szerettem volna többet de ő nem. Szóval szerintetek ez, hogy van és hogy működik ?

2015. jan. 8. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Veled van gond.Ne várd azt hogy egy ember tökéletes legyen.Próbálj meg kicsit elfogadni olyannak amilyen
2015. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok. Hogy felfedezek már egy kis hibát egy lányban, és nem akarok vele kapcsolatot.

Talán nagy az igényünk.:D

2015. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez a baj hogy tetszik benne valami de még is van olyan dolog is ami nem és ezért már kicsit tartozkodok is tőle valszeg velem van a baj.... túl nagyok az elvárásaim ?
2015. jan. 8. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a gyors válaszokat :)
2015. jan. 8. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat gyúrsz csuklóra, így aztán semmi késztetésed nincs, hogy igazi nővel összekösd az életedet.
2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok ezzel, csak nő.
2015. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gyúrok sokat csuklóra. Tényleg így érzem nem tudom miért lehet nagyon az elvárásaim. De lehet hogy nem nem tudom tényleg ezért írtam ide hátha van valami ötlet :D
2015. jan. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!