Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex vagy next? ( bovebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy next? ( bovebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu ismerem honapok ota, parnapja bevallotta, hogy szeret.. De az exem felbukkant.. Karacsony elott szakitottunk 3honapot voltunk egyutt.. Sok rosszat megtett velem, de a szivem melyen meg mindig szeretem.. Rament a legjobb baratnomre, elvileg baratkozni akart vele.. Betegesen feltekenykedett volt, hogy napokig nem keresett.. Aztan hirtelen karacsony elott egynappal kirakott. Most meg irt parnapja hogy hianyzok neki.. Viszont az a fiu aki azt mondta,hogy szeret teljesen mas, vele tudom mukodne.. De valamiert az exemhez huz a szivem mikor tudom megint atfog verni.. Az exem 19 a masik fiu 21.. En meg 19
2015. jan. 8. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
ext
2015. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Kex.
2015. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sex
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elsőre asz'ittem valami gagyi RTL-es tévéműsor címe ez.
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem jó buli a volt pasival összejönni...

tudod felmelegítve mi jó...

2015. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kérdezed mint bármit is számítana mit fogunk mondani, pedig mindenki tisztában van vele, hogy az exedet választod.
2015. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ex minden valószínűség szerint csak dugni akar ismét.Csak akkor menj bele,ha vállalod,hogy koppanni fogsz.A másiknál sincs rá garancia,hogy komolyan vesz,de vele legalább tiszta lappal kezdhetnél.Dönts úgy,hogy picit azért használod az eszedet is,bár tudom,hogy nehéz!
2015. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Next!...de am.igaza van az előttem szólónak! Ha buta vagy igy cselekszel..ha okos nem dőlsz be!
2015. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez mintha az én életemet írná le. Csak én vagyok az a másik fiú. Bevallottam neki, hogy szeretem. Vele is sok rosszat tett az exe, de visszament hozzá. Ha szerinted a "next"el működne, akkor hajrá. Ne kövesd el ugyan azt a hibát, mint az én szerelmem.

24/f

2015. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Next!


Hacsak nem vagy hajlando eltürni, hogy exed mostantol barmit tehet es fog is tenni veled, mert ugyis visszamesz.

Ha 3 honap utan ilyeneket tesz, akkor szerinted, ö hogyan tekintett rad? Milyen melyek lehettek az irantad erzett erzelmei?


Ha valamiert szükseged van az alazasra, akkor termeszetesen exed mellett a helyed.


Ha viszont tiszteled magad annyira, hogy te megerdemled azt a szeretetet, amit te is adsz a masiknak, akkor next...

2015. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!