Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy olyan embernek, akiknek már sokszor összetörték a szívét?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy képtelen vagyok megbízni bárkiben is. Sajnos túl sok emberben csalódtam már, aki fontos volt nekem.

23/f



2015. jan. 8. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kúró kúrát
2015. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanácsolni? Azt hogy minden erőddel legyél azon hogy ezt megváltoztasd. NEM mindenki ilyen. Nem csak téged vágtak át nem 1x mégis vannak olyan emberek akikben meg lehet bízni.
2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
járj el k*rvázni
2015. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lépjen tovább.

"Nem az számít mekkorát utsz,hanem h mennyi utést állsz ki,mikor talpon kell maradnod. Gyurni kell a pofont, és muszály menni tovább,csak így lehet győzni. Ha tudod h mit érsz,menj,és kuzdj meg azért ami jár,és közben viseld el a pofonokat"

2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Minden ember más, senki nem tehet az "elődje" hibáiról.

2 Tanulj a csalódásokból, a saját, és a másik hibáiból, ezáltal akár bele is láthatsz majd az emberekbe, es nem fognak nagy meglepetések érni. Vagy ha ez nem is sikerül, de legalább tudni fogod, észre fogod venni azokat a jeleket, amik már hoztak bajt.

3. A bizalmat mindenkinek ki kell érdemelnie, de mindenkinek kell erre esélyt adni. (kivéve ha azonnal látszik hogy abszolút megbízhatatlan)

2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!