Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ENNYIT számít a facebook?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, de a következőt vettem észre:

például volt az osztályunkban egy lány, semmi extra, viszont amint olyan képeket tett ki a facebookra(nem csak magamutogatósat, hanem képeken igazán dekoratív, mutatós volt), egyből rengeteg fiúnak megtetszett, és azóta tartják a valóságban is szépnek.

Nem egyszer hallom, hogy a facebook képekről áradoznak a férfiak, lassan olyan, mintha egy csaj milyenségét az döntené el. Én nem vagyok jó csaj, átlagos vagyok, a képeken különösen nem mutatok jól.

Miért lett ez ennyire meghatározó?

A barátom is meglátott rólam egy jó képet, és napokig oda volt érte, kitette háttérképnek, közölte, hogy ő lesz alá az első kommentelő.

Nem bántásból, nem provokálásból, szimplán kíváncsiságból kérdezlek titeket? Ennyire befolyásoló a facebook, és egy-egy kép?

Komolyan mondom, egy csomó kapcsolatot a facebookon, a rajta levő képeken, és a lájkolgatásokon látok megbukni(sajnos én is odáig süllyedtem, hogy a kapcsolatom majdnem ezen bukott meg).

Ezt csak én látom így, az én térségemben van így, vagy tényleg ennyire "elindult a lavina a lejtőn"?


2015. jan. 8. 23:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nem a facebook, hanem az emberről készült jó fényképek
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Manapság a legtöbb embernek az jelenti az életet.
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Árulja már el nekem valaki végre, hogy mi a f*aszom az a facebook?
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
ha nincs sok lájkod vissza se jelölnek a lányok.. tapasztalat :(
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Erről volt is egy South Park rész. Tudod a photoshop csodája...
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én egyszer nem raktam ki egyik barátnőmnél facera hogy együtt vagyunk,és mikor személyesen mondtam az illetőnek hogy együtt vagyunk nem hitte el mert nem raktuk ki facera...
2015. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Velem mindegy mennyire érzi jól magát egy lány, mikor közlöm vele hogy nincs facebookom akkor úgy néz rám, mint egy élettelen hülyére.


Amíg létezik olyan hogy "facebook" nekem nem lesz barátnőm, mert én oda nem fogok regisztrálni még akkor sem, ha instant barátnő casting lenne a következménye.


Vagyis nem csak a férfiaknak meghatározó, de a nőknek is.

2015. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Mark Zuckerberg erre nyom egy diszlajkot.
2015. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen, a jó fénykép tényleg sokat számít, de úgy veszem észre, hogy az MSN és társai idején a képeknek nem volt EKKORA szerepe.

Nos, ez a lájkok száma, ez tényleg meghatározó, én is ezt veszem észre, de minek? Tényleg egy csomó fiatal a neten, facebookon éli az életét, de ez miért alakult így ki?

Nyilván van bennem irigység, mert utálom azt, hogy mert én nem facebookon élem az életem, nem vagyok ott világhírű, kezdhetek elbújni.

2015. jan. 8. 23:35
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát szoktak belőle lenni ilyen univerzális balhék.
2015. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!