Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom szakitott velem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom szakitott velem, az indok elhidegülés. Van esely valtozásra?

Figyelt kérdés
Egy hete a parom ugy dontott h beszelni szeretne velem a kapcsolatunkrol,hogy szerinte ennek vege...ugy erzi elhidegultunk egymastol... Probaltam mondani neki h szerintem ez a tobb mint 2ev megerdemel egy eselyt hogy ezen valtoztassunk,de persze abban a pillanatban hajthatatlannak tunt igy hazamentem...masnap reggel irtam neki meg egyszer h probaljunk meg valtoztatni de valasz nem erkezett... A kerdesem keresem az lenne hogy vajon keressem e illetve h a fiuk h elik ezt meg? (Akkor ha ok mondjak ki) konnyebb nekik? Vagy van remeny? A negativ hozzaszolasokkal kerlek kimeljetek mert eleg szarul elem meg es nem csak azert mert lany vagyok hanem eleg sokaig "vartam" h beteljesuljon ez a kapcsolat.... Koszonom a valaszokat!
2015. jan. 9. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
legyen benned tartás, és ne keresd őt. Ha akar valamit, úgyis keres, ha nem, akkor meg sosem fog változni.
2015. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Télen gyakoriak az elhidegülések. Meg kell várni a nyarat.
2015. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

beszéltél vele és írtál neki most várj...ne teperj utána azzal csak elriasztod és megalázkodsz...


ha nem válaszol 1-2 héten belül akkor írd meg, hogy te is lezártnak tekinted a dolgot és köszönöd a 2 évet...és keress mást...lehet később megbánja ezt a lépést, de most ezt látja helyesnek...

2015. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi hozzá szólók, nem értettétek hogy negatív hozzászólásokkal kíméljétek. Azt kell írni hogy , igenis minden jóra fog fordulni. Befog teljesedni a kapcsolat. Van remény. Csak ilyeneket lehet írni .
2015. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fiút.Aki igazán szeret az megpróbál változtatni ezen, mi 10 éve vagyunk együtt a párommal voltak jó és nehezebb időszakok is.Egy kapcsolat sosem tökéletes, ha hosszú időn keresztül vannak együtt emberek.Szerintem jobb ha túllépsz rajta.
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt az időt,amit a felesleges körök futásával töltenél, inkább keress mást.

Nem akart és nem is fog küzdeni ezért a kapcsolatért.

2015. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a cipőben járok, csak én fiú vagyok. Mostanra meguntam, hogy lemenjek kutyába. Elhatároztam, h nincs több telefon, meg szerelmes email, ha akar, tudja, hol ér el (eddig válaszra sem méltatott).

Szerintem ne foglalkozz vele, tudom, ez nehéz, de akkor se.

2015. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Seat toledo válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,ha akar még tőled valamit,akkor tudja,hogy hol érhet el,ha meg nem,akkor ne alázd meg magad.Mások hibájából tanulj,én is megalázkodtam kétszer egy éven belül,a végeredmény ugyanaz lett,harmadszor is kirakott,úgyhogy szerintem várj és próbáld meg,hogy nem gondolsz rá!
2015. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Negativ hozzaszolas alatt termeszetesen a paraszt beszolasokra gondoltam nem arra h mindenki nyugtasson meg h visszajon feher lovon konyorogni majd!!!! :)
2015. jan. 11. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ha megkérdezhetem, azóta mi történt?

2015. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!