Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen az indok, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az indok, hogy ne találkozzunk?

Figyelt kérdés

Szeretem Őt nagyon, de nem tesz jót a kapcsolatunknak h a minden nap találkozunk... tapasztalat. Az oka az, hogy kb mindig elvárja, hogy kicsattanjak attól h találkozunk, ha pedig nem igy van akkor azt hiszi hogy untat engem és nincs hozzá kedvem, pedig csak arról van szó, hogy ha minden nap talizunk akkor megszokottá válik valamennyire és ugyan attól még ugyanúgy jó vele lenni, de nyílván nem olyan vagyok mintha régóta nem láttam volna...


Tehát a lényeg, hogy valahogy el kell érnem hogy kevesebbet találkozzunk, kérdés hogyan? Milyen indokot mondjak?


Ezt nem magyarázhatom el neki, mert nem érti meg, pedig látom rajta is, hogy ugyanez a helyzet felém... de ő ezt még nem ismerte fel magában.


Na a lényeg tehát, hogy hihető indokokat szeretnék!


2014. dec. 14. 17:17
 1/3 anonim válasza:
figyelj szerintem nagyon egyszerű mondd azt hogy tanulnod kell es igy rendszert kell vinnunk a talakozasainkba es megmondod hogy pl 2 nap tali egy nap pihi vagy amit szeretnel
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy hüvelygombád van, vagy nőj fel és kezeld felnőtt módjára a problémákat. Meglepetés: nagy eséllyel ha egyszer lesz egy házastársad (akár Ő lesz akár nem) minden nap egymás mellett ébredtek majd, azt sem árt ha megtanulod kezelni.
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a legjobb és a korrekt, ha elmagyaráznád neki, ugyanúgy, ahogyan itt is tetted.

Nem kell felismernie neki is a problémát, de az elvárható egy kapcsolatban, hogy a felek megértik a másikat és próbálnak megoldást találni az ehhez hasonló gondokra.Ehhez csak annyi kell, hogy fontosnak tartsa azt, amit te sérelmezel.

Ha ilyen viszonyt ápoltok, akkor az régen rossz, ha nem lehet nyíltan beszélni a párkapcsolati problémákról.

2014. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!