Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebb nálam a jövőbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb nálam a jövőbeli párom. Akik hasonló szituban vannak tudnának írni?

Figyelt kérdés

Tudom, béna kérdések, viszont sajnos számomra kellemtelen pillanatokat jelenthet ha nem kapok rá választ :P Szóval légyszi ne vicceljétek el :)


Az a gond, hogy több éve már nagyon jóba vagyok egy fiúval, rengeteget találkozunk, naponta beszélünk, és tényleg minden jól münködik közöttünk, hasonlóak a céljaink, nagyon jól kijövünk. Szóba került hogy több legyen mint barátság, és nagyon szívesen járnék vele, viszont én magasabb vagyok kb 7cm-rel kb és pár kilóval nehezebb is. Gondolom ez így viccesen hangzik, de azért mindkettőnk oldaláról felmerült, hogy lehet hogy ez kellemetlen lenne.

Persze, ez nem ok abban, hogy ne jöjjünk össze, csak jó lenne az ebből adódó kellemetlenségeket kiküszöbölni :)

Pl. Csókolózásnál, hogy oldjátok meg, vagy ölelkezésnél? Nem okoz kellemetlenséget?

Vagy egy fényképen, hogy nem néz ki ez nagyon furin?

Gondolom a magassarkút alapból elfelejthetem akkor :D

Illetve szerintetek elbír úgy hogy kb 3kg-al nehezebb vagyok mint ő? Nem gyenge, de van rá esély, hogy elbírjon?


Tudom, hogy ezek nagyon buta kérdések, de sajnos ezek kellemetlenséget okozhatnak ( és persze nem fog érdekelni, mert nagyon szeretem), csak nem szeretném, hogy emiatt a pár cm miatt ő kellemetlenül érezze magát mellettem :S Remélem megértitek ..


2015. jan. 9. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Csávót irigylem!
2015. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan csókolózik a magasabb srác és az alacsonyabb lány? Ha az működik akkor ennek is kéne. Annyi hogy szerepcsere.
2015. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nemrég megismertem egy fiút. Ő 160cm, én 180:) mégis teljesen megszerettem. Őt sem zavarná, engem se. Magassarkút alapból nem hordok, de ha fölvenném is mindegy lenne szerintem.:D Nyilván a súlyom is nagyobb mint neki, de elbír...

(annyira de annyira szeretnék a párja lenni :))

Ne feledd: én magas vagyok, te pici, szemmagasságban a cici!

2015. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, kb a vállamig ér, derekamat át tudja ölelni, én meg a vállait. Csókról (még) nem tudok nyilatkozni.
2015. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó vicc :D :D

Amúgy tök jó ezt olvasni, hogy nem okoz gondot, nálam se okozna, persze furcsa lenne, de ettől még tökre szeretem és az a lényeg :p Csak nem akarom, hogy neki ez kellemtelen legyen, ezért próbálnám az olyan szitukat jól kivitelezni ami kellemetlenséget szülne :)

2015. jan. 9. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerinted az ágyban számít bármit is a magasság? :D Na ugye. Ja, de azért egy összecsukható táskasámlit vigyen magával a kiscsávó, amikor andalogtok az esti városi sétán és meg-megállnátok egy romantikus csókra. :)
2015. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a barátodtól függ, hogy zavarja-e.

Én imádom a magas lányokat, egyáltalán nem zavarna, ha a barátnőm magasabb lenne, de erre nincs sok esély mert én is eléggé magas vagyok.

Van rá esély, hogy elbírjon, attól függ milyen erős, a súlyemelők és hasonló erős meberek saját testsúlyuknál sokkal többet is elbírnak.

Azért nincs köztetek olyan nagy különbség, hogy ebből gond legyen szerintem. Ha 20 centivel lennél magasabb meg 30 kilóval több az már tényleg nevetséges lenne, de így még rendben van.

2015. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az első szerelmem ilyen volt és nem hogy alacsonyabb volt úgy 8-10 centivel, de sokkal keskenyebb vállú, az egész csontváza pici volt az enyémhez képest.

nagyon szerelmesek voltunk, úgyhogy nem zavart, de az emberek hihetetlen bunkók, még idegenek is beszóltak. engem folyamatosan csesztettek, hogy 100x jobbat találnék (még idegenek is, simán rámnyomultak buliban és nekem szapulták a saját pasimat).


a legnagyobb baj az volt, hogy a srác a mai napig borzasztó frusztrált emiatt (már a magassága miatt), kevés az önbizalma is és szerintem emiatt lett kissé gonosz... ez már nagyon régen volt (13 éve) de még most is tudnám szeretni, ha úgy alakulna...


közös fotók nem készültek (pont azért, mert frusztrált, nem szerepel kb semmilyen fotón), de a kirakatban hülyén néztünk ki, ez tény.


imádtam azt, hogy úgy ölelkeztünk, hogy az én karjaim voltak felül, szóval tényleg fordítva, mint ahogy magas férfiakkal szokás. ez azóta is hiányzik...



én egyetlen dolog miatt intenélek óva, hogy egy barátságból nehezen lesz szerelem. volt ilyen kapcsolatom is, 2 évig tartott (nem az alacsonnyal) akivel nagyon nagyon jóban voltunk előtte, de sosem fordult át igazán szerelemre, mikor 2 év után szakítottunk akkor pedig a barátságot is buktuk.

2015. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha erős a szerelem, bármit túlélhettek, de azzal tényleg számolnod kell, hogy a külvilág kegyetlen.Ha nem is fogják mondani a rokonok, barátnők, de állandóan éreztetni fogják, hogy szinteden alulról választottál. Ha mindkettőtök erős személyiségm akkor lehet ezt kezelni, egyébként nagyon frusztráló lesz.
2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

- csóknál picit lehajtom a fejem

- imádom átölelni, a "vállára borulni"

- fényképen sem gáz, kicsit döntsd oldalra a fejed, úgy alacsonyabbnak látszol :P

- magas sarkút meg beszéljétek meg, én nem hordok

- az elbírás pedig nem súly kérdése: magas, spagetti alkatú srác simán felemelt, a zömök barátom pedig nem nagyon bír el :D


De ezeket beszéljétek meg.


Engem nem zavar az 5 centi, felnézek a páromra, sokkal fontosabb a természete, amivel simán kompenzálja ezt a pici különbséget. Ő mondogatja néha, hogy jaj, miért nem magasabb, én meg olyankor mosolyogva megcsókolom, és biztosítom, hogy én így szeretem őt.

2015. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!