Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik.Idén lettünk így utolsó évre osztálytársak mert szétosztottak minket. Sulikezdés után pár héttel rámírt Facebookon és akkor rengeteget beszéltünk és bevallotta hogy tetszek neki én meg egy 6.-os lány. Én is bevallottam akkor neki hogy tetszik nekem.Utánna nagyon közel kerültünk egymáshoz rengeteget beszélgettünk egymással.Egy párszor szóbajöttek elég intim témák...Egyik órán is mellette ültem simogatta a lábamat meg piszkálta.Egy időbe teljesen odáig volt értem. Aztán egyik napról a másikra kijelentette hogy nem vagyok az esete.Azt mondta hogy jól eltud velem beszélgetni meg minden de nem vagyok az esete.Ezen persze kivoltam bukva..Főként azért nem értettem mert ő mondta először,hogy tetszem neki.De utánnai is folyton írt azóta is sokat bámul és ma is amikor a suliba elmentem a mosdóba a barátnőmmel és őt vártam(közbe beszélgettünk) láttam a tükörből a résnyirenyitott ajtónál hogy ott áll az ajtó előtt és hallgatózik. Miért csinálja ezeket ha nem vagyok az esete?Miért jó ez neki?
2015. jan. 9. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen ehhez.
2015. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics*ba, ismerem az ilyet és rühellem is.
2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!