Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már valaki ilyen helyzetben? (partner sok korkülönbséggel)

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány elkezdett vonzódni egy 40éves férfi iránt. Milyen kapcsolat alakulhat ki köztük, ha a lány érett, és komolyan gondolja(attól, hogy fiatal)?


Valakinek személyes tapasztalat?


2015. jan. 9. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Megdug egyszer kétszer elnevez kolbászfilézőnek majd visszamegy az asszonyhoz meg a kölykökhöz. Ez az általános forgatókönyv.
2015. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

18éves vonzódik egy 40es pasihoz....és érett...aha....

értem.

Sírok már mennyire ostoba ez a korosztály....

2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Maximum érdek kapcsolat
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Bármilyen, az a felektől függ. Hiába gondolja komolyan a lány, ha a pasi csak játszik vele, vagy hiába tervezi komolyra a kapcsolatot a férfi, ha a lány pár év múlva úgy érzi, hogy még nem élte ki magát. Akár működhet is, de ez tényleg személyfüggő és sok minden befolyásol, életcél, életritmus, szabadidős elfoglaltságok. Lehet a lány még bulizna, de a férfi már inkább otthon töltené a hétvégét, kettesbe.


Nekem személyszerint semmilyen gondot nem okozott a korkülönbség és az ebből adódó más gondolkodásmód, már évek óta együtt vagyunk és nincsenek komoly problémáink a párommal. Kisebb-nagyobb nézételterések vannak, de ennek semmi köze a nagy korkülönbséghez.

L

2015. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyeni, mert lattam mar olyan 20 eves lanyt aki siman elment 40 eves nonek, es lattam olyan 40-es ferfit aki 30-nak. Kulonben en is nagy korkulonbseggel vallaltam be egy kapcsolatot, nagyon jol meg voltunk tobb evig, de ki fog utkozni, most meg nem, mert meg jol tarthatja magat a 40-es ferfi, de 10-15 ev mulva kiutkozhet. Probald ki, de legaltalanosabb hogy a ferfi raun a fiatal baratnojere es elkuldi ez altalaban par honap mulva bekovetkezik. De mint mindenben lehetnek kivetelek, lehet epp nalad jol fog mukodni es boldog leszel a 40 eves pasid mellett akkor is amikor o mar 70 lesz, te meg meg eleg fiatal.
2015. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!