Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira zavar. Mit csináljak? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar. Mit csináljak? L

Figyelt kérdés
A barátom ha az egyik lány ismerősünkkel van ott flörtölnek előttem. De a barátomnak ez nem tűnik fel és utána kérdezi h mi a baj. Ha elmondom akkor meg féltékenynek fog gondolni, jó az vagyok de nem akarom h ezt gondolja.
2015. jan. 9. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Resztelt májat, az szeretem
2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Flörtölj te is és ha felháborodik, akkor nevess a képébe. Hidd el érteni fogja. Nagyon jól tudja mit csinál.
2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ez miben nyilvánul meg? mit csinálnak pontosan?
2015. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bókolnak egymásnak, nevetgélnek, kétértelmű célzásokat mondanak.
2015. jan. 9. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
tedd szóvá, és beszéljétek meg. kommunikáció nélkül nem fognak megoldódni a problémák.
2015. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarom szóvá tenni mert a lánnyal én is jóban vagyok és engem néznének hülyének.
2015. jan. 9. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azok nálunk az olyan emberek közt is megesnek akik utálják egymást.
2015. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ők nem utálják egymást.
2015. jan. 9. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az vagy miért ne gondoljon annak? Ha nem beszéled meg vele és inkább csendben maradsz el fog fajulni ez és akkor már egyre rosszabb lesz a féltékenykedésed. Ugyan így jártam. Azon aggódsz, hogy hülyének fognak nézni? Állj ki magadért, de ha te szenvedni akarsz akkor szenvedj, de figyelmeztetlek, ennek baromi rossz vége lesz tapasztalatból mondom, szóval beszélj vele azt ajánlom, mert ha hagyni fogod a dolgokat egyre több ilyet fog megtenni veled és miért? Csak mert te hagyod és ezért megteheti.
2015. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!